Wzmacniacz sygnału VGA (1280x1024@70m)
WycofaneVB100
- Umożliwia nadawanie sygnału na dużą odległość – do 70 m
- Regulacja kompensacji wideo – sygnał jest automatycznie kompensowany z uwzględnieniem odległości
- Bardzo wysoka jakość grafiki – do 1920 x 1200 (30 m); 1280 x 1024 (70 m)
- Wskaźnik LED stanu zasilania i urządzenia źródłowego
- Wszystkie Funkcje
Wzmacniacz sygnału (booster) VGA VB100 umożliwia przesłanie specjalnie wzmocnionego sygnału wizyjnego VGA do wyświetlacza znajdującego się nawet 70 m od urządzenia źródłowego. Wzmacniacz sygnału VGA umożliwia zwiększenie odległości od wyświetlacza bez utraty jakości — obraz jest krystalicznie czysty także przy większej odległości ekranu od urządzenia. Model VB100 ma kompaktową obudowę, jest łatwy w instalacji i został wyposażony w funkcję ręcznej regulacji wzmocnienia, umożliwiającą regulowanie jakości obrazu odpowiednio do odległości. Urządzenie VB100 może być zasilane ze źródła VGA i ma wbudowany wskaźnik zasilania w postaci diody LED. Umożliwia podłączanie w trakcie pracy i nie wymaga instalowania oprogramowania — to łatwe w obsłudze, kompaktowe i niedrogie rozwiązanie pozwalające przenieść wyświetlacz VGA dalej od źródła sygnału.
Zawartość opakowania
- 1x wzmacniacz sygnału VB100
- 1x zasilacz
- 1x instrukcja obsługi
- Umożliwia nadawanie sygnału na dużą odległość – do 70 m
- Regulacja kompensacji wideo – sygnał jest automatycznie kompensowany z uwzględnieniem odległości
- Bardzo wysoka jakość grafiki – do 1920 x 1200 (30 m); 1280 x 1024 (70 m)
- Obsługa monitorów VGA, XGA, SVGA, UXGA, WUXGA oraz Multisync
- Obsługa formatów panoramicznych
- Obsługa podłączania na gorąco
- Kompaktowa konstrukcja
- Wskaźnik LED stanu zasilania i urządzenia źródłowego
- Plug-and-play – nie jest wymagana instalacja oprogramowania

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDB-15 (niebieskie) |
| Impedancja | 75 Ω |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDB-15 (niebieski) |
| Impedancja | 75 Ω |
| Wideo | |
| Maks. szerokość pasma | 300 MHz |
| Maks. rozdzielczość / odległość | Do 1920 x 1200 przy 30 m; 1280 x 1024 przy 70m |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC |
| Pobór mocy | DC5V:0.63W:3BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.06 kg ( 0.13 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 3.53 x 6.88 x 2.06 cm (1.39 x 2.71 x 0.81 in.) |
| Partia w opakowaniu | 10 szt. |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
vb100_extender_ss_en.pdf (734.65 KB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| vb100-user-manual-w.pdf (977.97 KB) | 2017-12-12 |
