Ostatnio wyświetlane
- Produkty
- Profesjonalne audio/wideo
- Transmisja na odległość
- Ekstendery Cat5 / Cat6
-
VE172R
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE883A
- VE883AT
- VE883AR
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AUST
- VE1901AEUT
- VE1801AUST
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE3912T
- VE2812AUST
- VE2812AEUT
- VE44PB
- VE66DTH
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE2812AT
- VE883R
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE7833
- VB905
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE607
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VB800
- VE901T
- VE901R
- VE901
- VE170RQ
- VE170Q
- VE814A
- VE849
- VE805R
- VE802
- VE802T
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE156T
- VE156R
- VE606
- VE606T
- VE606R
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE803
- VE882
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
Odbiornik ekstendera VGA/Audio Cat 5 (1280x1024@150m) z funkcją połączeń kaskadowych
VE172R
- Połączenie modułów nadajnika i odbiornika za pomocą przewodu Cat 5e
- Możliwość łączenia kaskadowego — do 10 poziomów
- Nadawanie sygnału na dużą odległość — do 150m
- Najwyższa jakość obrazu – 1920x1200 przy 60 Hz (30 m); 1600x1200 przy 60 Hz (100 m); 1280x1024 przy 60 Hz (150 m)
- Wszystkie Funkcje
Zalecane nadajniki
Kompatybilne nadajniki:
Nadajnik audio-wideo A/V Over Cat 5 VE170T
Nadajnik audio-wideo A/V Over Cat 5 VS1204T
Nadajnik audio-wideo A/V Over Cat 5 VS1208T
Kompatybilne odbiorniki:
Odbiornik audio-wideo A/V Over Cat 5 VE172R z funkcją połączeń kaskadowych
Odbiornik audio-wideo VE170R A/V Over Cat 5
Odbiornik audio-wideo A/V Over Cat 5 VE170RQ z funkcją Deskew
Zawartość opakowania
- 1x odbiornik audio-wideo A/V Over Cat 5 VE172R z funkcją połączeń kaskadowych
- 1x zasilacz
- 1x zestaw do montażu
- 1x instrukcja obsługi
- Połączenie modułów nadajnika i odbiornika za pomocą przewodu Cat 5e
- Możliwość łączenia kaskadowego — do 10 poziomów
- Nadawanie sygnału na dużą odległość — do 150m
- Najwyższa jakość obrazu – 1920x1200 przy 60 Hz (30 m); 1600x1200 przy 60 Hz (100 m); 1280x1024 przy 60 Hz (150 m)
- Obsługa audio (mono)
- Ręczne sterowanie wzmocnieniem/kompensacją – sygnał jest automatycznie kompensowany z uwzględnieniem odległości
- Wbudowane zabezpieczenie antyelektrostatyczne 8KV/15KV
- Montaż w stelażu
- Zgodność ze standardem mocowania VESA FDMI

| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDB-15 (VGA) (niebieskie) |
| Impedancja | 75 Ω |
| Wideo | |
| Maks. szerokość pasma | 300 MHz |
| Maks. rozdzielczość / odległość | Do 1920 x 1200 przy 30 m; 1280 x 1024 przy 150 m |
| Wyjścia audio | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo mini jack stereo (zielone) |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC (czarne) |
| Pobór mocy | DC5.3V:2.29W:11BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.24 kg ( 0.53 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 12.77 x 9.04 x 2.26 cm (5.03 x 3.56 x 0.89 in.) |
| Partia w opakowaniu | 5 szt. |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
ve172r_extender_ss_en.pdf (110.4 KB)Skrócona instrukcja obsługi
ve172r_extender_qsg.pdf (2.29 MB)Rysunek CAD
VE172R-ASM-V02_WEB.pdf (44.87 KB)Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
Kompatybilne kable Wyświetl wszystko
VE172R
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Wybieranie cech do wyświetlenia w porównaniu
Please use link below to share this comparison table
Processing...
