- Produkty
- Profesjonalne audio/wideo
- Transmisja na odległość
- Nadajniki naścienne
-
VE1801AUST
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE883A
- VE883AT
- VE883AR
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AUST
- VE1901AEUT
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE3912T
- VE2812AUST
- VE2812AEUT
- VE44PB
- VE66DTH
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE2812AT
- VE883R
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE7833
- VB905
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE607
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VB800
- VE901T
- VE901R
- VE901
- VE170RQ
- VE170Q
- VE814A
- VE849
- VE805R
- VE802
- VE802T
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE156T
- VE156R
- VE606
- VE606T
- VE606R
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
Naścienny nadajnik HDBaseT-Lite HDMI z panelem US / PoH
VE1801AUST
- Przedłuża sygnał HDMI o doskonałej jakości wideo za pomocą jednego kabla Cat 5e/6/6a lub kabla ATEN 2L-2910 Cat 6
• 4K do 40 m
• 1080p do 70 m - Wbudowana funkcja PoH (Power over HDBaseT) – VE1801AUST otrzymuje zasilanie z portu wyjściowego HDBaseT
- Przeznaczony do montażu w puszce przyłączeniowej 1-krotnej z płytą ścienną US
- Funkcja "share" – VE1801AUST może zdalnie przełączać źródło sygnału po podłączeniu do zgodnego odbiornika, np. VP1421
- Wszystkie Funkcje
Nadajnik HDBaseT-Lite ATEN VE1801AUST HDMI przesyła sygnał 4K na odległość do 40 m jednym kablem Cat 5e/6/6a lub ATEN 2L-2910 Cat 6. Zapewnia stabilną transmisję sygnału HDMI z obsługą technologii 3D, Deep color i osadzonych bezstratnych formatów audio HD. Podczas transmisji wideo o wysokiej jakości nadajnik jest odporny na zakłócenia sygnału dzięki wyposażeniu w technologię HDBaseT Anti-jamming i oferuje niezawodne przedłużenie sygnału.
Urządzenie VE1801AUST można łatwo zamontować w puszce instalacyjnej 1-krotnej z płytką ścienną US, ukrywając nieporęczne okablowanie i zapewniając widoczność potrzebnych informacji. Ponadto dzięki wbudowanej funkcji PoH (Power over HDBaseT) urządzenie VE1801AUST odbiera zasilanie z podłączonego odbiornika obsługującego PoH PSE i upraszcza skomplikowaną instalację linii zasilania.
Rozszerzając poprzednie modele o funkcję udostępniania, VE1801AUST może zdalnie przełączać źródło sygnału po podłączeniu do zgodnego odbiornika, np. VP1421, zapewniając użytkownikom wygodniejsze rozszerzenie AV. Ten niewielki nadajnik umożliwia elegancki i prosty montaż na ścianach lub stołach, dzięki czemu użytkownicy mogą elegancko wkomponować swoje aplikacje AV w dowolne środowisko. Dlatego VE1801AUST doskonale nadaje się do sal konferencyjnych, cyfrowych środowisk edukacyjnych i wszelkich zastosowań wymagających stabilnej transmisji wysokiej jakości i łatwej instalacji.
Zawartość opakowania
- 1x naścienny nadajnik HDBaseT-Lite HDMI z panelem US / PoH
- 1x 5-pinowy blok zacisków śrubowych
- 1x płyta czołowa
- 2x śruby z płaskim łbem
- 1x zasilacz sieciowy
- 1x instrukcja obsługi
- Przedłuża sygnał HDMI o doskonałej jakości wideo za pomocą jednego kabla Cat 5e/6/6a lub kabla ATEN 2L-2910 Cat 6
• 4K do 40 m
• 1080p do 70 m - Wbudowana funkcja PoH (Power over HDBaseT) – VE1801AUST otrzymuje zasilanie z portu wyjściowego HDBaseT
- HDMI (3D, Deep color, 4K); zgodność z HDCP 2.2
- Przeznaczony do montażu w puszce przyłączeniowej 1-krotnej z płytą ścienną US
- Obsługuje kanał transmisji RS-232
- Consumer Electronics Control (CEC) umożliwia połączonym urządzeniom HDMI komunikację i reagowanie na pojedyncze zdalne sterowanie.
- HDBaseT Anti-jamming – odporność na zakłócenia sygnału podczas wysokiej jakości transmisji wideo w technologii HDBaseT
- Funkcja "share" – VE1801AUST może zdalnie przełączać źródło sygnału po podłączeniu do zgodnego odbiornika, np. VP1421
Dioda LED sygnalizująca stan urządzenia - Obsługa formatów szerokoekranowych
- Wbudowane zabezpieczenie ESD 8kV / 15kV
- Plug-and-play

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Impedancja | 100Ω |
| Maks. odległość | 3 m |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 10.2 Gb/s (3.4Gb/s na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 340 MHz |
| Zgodność | HDMI (3D, Deep Color, 4K) HDCP 2.2 Consumer Electronics Control (CEC) |
| Maks. rozdzielczość / odległość | Do 4K@35m (Cat 5e/6) / 40m (Cat 6a/ATEN 2L-2910 Cat6); 1080p@60m (Cat 5e/6) / 70m (Cat 6a/ATEN 2L-2910 Cat6) *Obsługiwane 4K: 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:2:0); 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 30Hz (4:4:4) |
| Audio | |
| Wejście | 1 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Sterowanie | |
| Kanał RS-232 | 1 x 3-polowy blok zacisków (TX/RX/GND, zielony) |
| Wyjście kontaktu | 1 x 2-polowy blok zacisków (DO/GND, zielony) |
| Złącza | |
| Jednostka do jednostki | 1 x gniazdo RJ-45 |
| Zasilanie | 1 x 2-polowy blok zacisków (+5V/GND, zielony) lub 1 x gniazdo RJ-45 (POH) |
| Pobór mocy | DC5V:3.26W:15BTU/h POH:4W:19BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 40°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0% - 80% RH, bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.21 kg ( 0.46 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 10.41 x 4.44 x 5.00 cm (4.1 x 1.75 x 1.97 in.) |
| Wymiary płyty czołowej (D x S x W) | 11.39 x 6.99 x 0.64 cm (4.48 x 2.75 x 0.25 in.) |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| ve1801aeut-ve1801aust-user-manual-w.pdf (2.19 MB) | 2025-10-16 |
Skrócona instrukcja obsługi
ve1801aeut_ve1801aust_extender_qsg.pdf (1.48 MB)Rysunek CAD
VE1801(1901)AUST-CUTOUT_V02_CAD_Drawing.pdf (73.16 KB) VE1801AUST_ASM_V02_CAD_Drawing.pdf (231.31 KB)Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
