- Produkty
- Profesjonalne audio/wideo
- Transmisja na odległość
- HDBaseT Klasa A (4K do 100m)
-
VE3912T
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE883A
- VE883AT
- VE883AR
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AUST
- VE1901AEUT
- VE1801AUST
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE2812AUST
- VE2812AEUT
- VE44PB
- VE66DTH
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE2812AT
- VE883R
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE7833
- VB905
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE607
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VB800
- VE901T
- VE901R
- VE901
- VE170RQ
- VE170Q
- VE814A
- VE849
- VE805R
- VE802
- VE802T
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE156T
- VE156R
- VE606
- VE606T
- VE606R
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
Przełącznik DisplayPort / HDMI / VGA z transmiterem HDBaseT
PopularneVE3912T
- Przedłuża sygnał DisplayPort, HDMI lub VGA do nawet 100m za pomocą pojedynczego kabla Cat 6/6a lub kabla ATEN 2L-2910 Cat 6
- Tryb automatycznego przełączania - pozwala VE3912T na przejście na nowo podpięte źródło
- Lustrzane wyjście wideo – wspiera 4K@30Hz, 4:4:4 poprzez wyjście HDBaseT i lokalne wyjście HDMI
- PoH (Power over HDBaseT) – dzięki wbudowanej funkcji PoH, urządzenie odbiera zasilanie poprzez wyjściowy port HDBase-T podłączonego urządzenia
- Wszystkie Funkcje



ATEN VE3912T to transmitter HDBaseT, który przedłuża sygnał 4K DisplayPort, HDMI lub VGA do nawet 100m za pomocą pojedyńczego kabla Cat 6/6a lub ATEN 2L-2910 Cat 6. Posiadając wiele formatów wejść wideo i obsługując rozdzielczość wyjściową do nawet 4K, VE3912T gwarantuje najlepszą jakość wideo do zastosowań które wymagają konwersji cyfrowego/analogowego źródła i przedłużenia jego sygnału.
Ten wspierający HDCP 2.2 transmiter, spełnia wymagania specyfikacji HDMI, w tym 3D, Deep Color, i jakość 4K x 2K. Tryb automatycznego przełączania pozwala VE3912T na przejście na nowo podpięte źródło. Wbudowana funkcja PoH (Power over HDBaseT) pozwala na uzyskanie zasilania z wyjściowego portu HDBaseT do podłączonego urządzenia, likwidując potrzebę na dodatkowy zasilacz. Połączenie transmitera i przełącznika dla zarówno cyfrowych jak i analogowych źródeł powoduje, ze VE3912T jest idealnym urządzeniem do sal konferencyjnych, interaktywnych sal szkolnych i innych miejsc, gdzie istnieje potrzeba podłączenia wielu źródeł.
Zawartość opakowania
- 1x Przełącznik DisplayPort / HDMI / VGA z transmiterem HDBaseT VE3912T
- 1x blok zacisków RS-232
- 1x zasilacz
- 4x gumowe stopki
- 1x skrócona instrukcja obsługi
- Przedłuża sygnał DisplayPort, HDMI oraz VGA do nawet 100m przy użyciu kabla Cat 6/6a lub ATEN 2L-2910 Cat 6
- Wspiera wiele formatów gniazd wejściowych (DisplayPort/HDMI/VGA) - łatwe przełączanie się po źródłach za pomocą przycisku
- Tryb automatycznego przełączania - pozwala VE3912T na przejście na nowo podpięte źródło
- HDMI (3D, Deep Color, 4k); zgodny z HDCP 2.2
- Wyjątkowa jakość wideo:
• HDMI/Displayport: 4K na dystansie do nawet 100 m poprzez kabel Cat 6a lub ATEN 2L-2910 Cat 6
• VGA: 1600 x 1200 i 1920 x 1200 do nawet 100 m poprzez kabel Cat 6a lub ATEN 2L-2910 Cat 6 - Tryb HDBaseT Long Reach – nawet do 150m poprzez pojedynczy kabel Cat 5e/6 przy rozdzielczości do nawet 1080p
- Lustrzane wyjście wideo – wspiera 4K@30Hz, 4:4:4 poprzez wyjście HDBaseT i lokalne wyjście HDMI
- PoH (Power over HDBaseT) – dzięki wbudowanej funkcji PoH, urządzenie odbiera zasilanie poprzez wyjściowy port HDBase-T podłączonego urządzenia
- Doskonała kompatybilność z HDBaseT – kompatybilny z odbiornikami ATEN HDBaseT, dostarczając krystaliczne wideo i audio poprzez wyjściowe porty DisplayPort/HDMI/VGA
- Przełącznik komunikacji szeregowej RS-232 – Tryb Command i tryb Bypass pozwalają na dopasowanie do wymagań aplikacji, użytkownik może zarządzać portem wejściowym poprzez RS-232 odbiornika takiego jak VE2812R
- EDID Expert™ – wybiera optymalne ustawienia EDID, zapewniając najlepsza jakość obrazu na wyjściu HDBaseT
- Plug-and-play bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania
- Montowalny w szafie rack
- Wbudowana ochrona ESD 8kV/15kV

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) 1 x gniazdo HDB-15 (VGA) (niebieskie) 1 x gniazdo DisplayPort (czarne) |
| Impedancja | HDMI: 100 Ω HDB-15 (VGA): 75 Ω DisplayPort: 100 Ω |
| Maks. odległość | HDMI: 5m dla 4K@30Hz HDB-15 (VGA): 10m dla 1920x1600 DisplayPort: 3m dla 4K@30Hz |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | HDMI: 5m dla 4K@30Hz; 3m dla 4K@60Hz (4:4:4) |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 10.2 Gb/s (3.4Gb/s na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 340 MHz |
| Zgodność | HDMI (3D, Deep Color, 4K) HDCP2.2; Consumer Electronics Control (CEC) |
| Maks. rozdzielczość / odległość | HDMI/DisplayPort: Do 4K@70m (Cat 5e/6) / 100m (Cat 6a/ATEN 2L-2910 Cat6); 1080p@100m (Cat 5e/6/6a) VGA: Do 1920x1200 & 1600x1200@70m (Cat 5e/6) / 100m (Cat 6a/ATEN 2L-2910 Cat6); 1920x1080@100m (Cat 5e/6/6a) *Obsługiwane 4K: 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:2:0); 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 30Hz (4:4:4) |
| Audio | |
| Wejście | 1 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) 1 x gniazdo Mini Jack Stereo (zielone) 1 x gniazdo DisplayPort (czarne) |
| Złącza | |
| Jednostka do jednostki | 1 x gniazdo RJ-45 (srebrne), HDBaseT |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC Jack (czarne) z blokadą lub 1 x gniazdo RJ-45 (POH) |
| Sterowanie | |
| RS-232 | Złącze: 1 x 3-polowy blok zacisków; Typ: DTE Baud Rate: 19200, Bity danych: 8, Bity stopu:1, bez parzystości i kontroli przepływu |
| Podczerwień | 1 x gniazdo Mini Stereo Jack (czarne) |
| Przełączniki | |
| Wybór wejściowego portu wideo | 1 x przycisk - AUTO, DisplayPort, HDMI i VGA |
| Przełącznik trybu dużego zasięgu | 1 x DIP Switch - ON/OFF ON: Do 150m przy 1080p (maks.) OFF: Do 100m przy 4K@30Hz (maks.) |
| Aktualizacja oprogramowania układowego | 1 x DIP Switch - ON/OFF |
| Pobór mocy | DC5V:7.02W:40BTU/h POH:8.77W:48BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 40°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% RH, bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.65 kg ( 1.43 lb ) |
| Wymiary (D x S x W) z mocowaniem | 17.29 x 14.69 x 3.00 cm (6.81 x 5.78 x 1.18 in.) |
| Wymiary (D x S x W) bez mocowania | 16.60 x 12.49 x 2.90 cm (6.54 x 4.92 x 1.14 in.) |
Arkusz danych
ve3912t_extender_ds_en.pdf (1.42 MB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| ve3912t-user-manual-w.pdf (1.37 MB) | 2025-10-16 |
Skrócona instrukcja obsługi
ve3912t_exenter_qsg.pdf (1.69 MB)Rysunek CAD
VE3912T_V01_CAD_Drawing_WEB.pdf (68.64 KB)Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
