Ostatnio wyświetlane
- Produkty
- Profesjonalne audio/wideo
- Transmisja na odległość
- Nadajniki naścienne
-
VE606T
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE883A
- VE883AT
- VE883AR
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AUST
- VE1901AEUT
- VE1801AUST
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE3912T
- VE2812AUST
- VE2812AEUT
- VE44PB
- VE66DTH
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE2812AT
- VE883R
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE7833
- VB905
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE607
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VB800
- VE901T
- VE901R
- VE901
- VE170RQ
- VE170Q
- VE814A
- VE849
- VE805R
- VE802
- VE802T
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE156T
- VE156R
- VE606
- VE606R
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
Płyta ścienna nadajnika DVI przez Cat 5
VE606T
- Zdalnie zasilana z odbiornika **
- Wydłuża odległość między źródłem sygnału DVI i monitorem DVI
- Bardzo wysoka jakość grafiki – rozdzielczość do 1080p przy 60 Hz (40 m), 1080i przy 60 Hz (60 m)
- Obsługa podłączania na gorąco
- Wszystkie Funkcje
Płyta ścienna nadajnika DVI przez Cat 5 VE606T łączy się z VE156R, celem wydłużenia zasięgu sygnału do 60 m od źródła, przy użyciu kabli Cat 5e. Obsługuje popularne formaty szerokoekranowe i zapewnia doskonałą jakość wideo podczas przesyłania na duże odległości. Połączenie VE606 może dalej wydłużyć odległość lub zwielokrotnić źródła/ekrany.
VE606T może być zasilany z odbiornika za pośrednictwem drugiego kabla Cat 5e przesyłającego sygnał zasilania. Płyta ścienna VE606 o kompaktowej konstrukcji umożliwia uniknięcie zajmujących dużo miejsca kabli i zapewnia gustowną i wygodną instalację. Jest idealnym rozwiązaniem dla sal konferencyjnych, muzeów oraz środowisk wymagających ukrycia przed publicznym widokiem wyposażenia lub okablowania.
Zawartość opakowania
- 1x podtynkowy przedłużacz sygnału DVI przesyłanego kablem Cat 5 VE606T DVI
- 1x blok złączy
- 1x zasilacz
- 1x instrukcja obsługi
- Zdalnie zasilana z odbiornika **
- Wydłuża odległość między źródłem sygnału DVI i monitorem DVI
- Bardzo wysoka jakość grafiki – rozdzielczość do 1080p przy 60 Hz (40 m), 1080i przy 60 Hz (60 m)
- Przycisk 8-segmentowej korekcji do optymalizacji jakości wyświetlania
- Obsługa formatów panoramicznych
- Obsługa podłączania na gorąco
- Konstrukcja typu Decora daje się łatwo konfigurować w celu dopasowania do różnych pokrywek natynkowych
- Wskaźnik LED stanu źródeł zasilania / połączenia
- Obsługa dźwięku stereo
- Wbudowane zabezpieczenie antyelektrostatyczne 8 kV/15 kV
- Łatwa instalacja
- Montaż podtynkowy umożliwia elegancką i prostą instalację
- Technologia Plug-and-play – nie jest wymagana instalacja oprogramowania
Uwaga:
* Wymagane jest drugie połączenie kablem Cat 5e celem zdalnego zasilania odbiornika.
** W pakiecie dostarczany jest zasilacz, który może być stosowany z odbiornikiem i który, z kolei może zasilać zdalnie inne urządzenie.

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x DVI-D Żeńskie (Biały) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 6,75 Gbps (2,25 Gbps na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 225 MHz |
| Zgodność | Zgodne z HDCP |
| Maks. rozdzielczość / odległość | Do 1920 x 1200 przy 40m; 1280 x 1024 przy 60m |
| Audio | |
| Wejście | 1 x gniazdo Mini Stereo Żeńskie (Zielony) |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x listwa zaciskowa (zielona) |
| Pobór mocy | DC9V:2.31W:11BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.18 kg ( 0.4 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 10.41 x 4.44 x 4.34 cm (4.1 x 1.75 x 1.71 in.) |
| Partia w opakowaniu | 5 szt. |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
ve606_extender_ss_en.pdf (231.17 KB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| ve156-606-806_um_w_2021-10-08.pdf (1.62 MB) | 2021-10-08 |
Skrócona instrukcja obsługi
ve156_606_806_extender_qsg.pdf (2.66 MB)VE606T
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Wybieranie cech do wyświetlenia w porównaniu
Please use link below to share this comparison table
Processing...
