- Produkty
- Profesjonalne audio/wideo
- Transmisja na odległość
- Ekstendery Cat5 / Cat6
-
VE800AR
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE883A
- VE883AT
- VE883AR
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AUST
- VE1901AEUT
- VE1801AUST
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE3912T
- VE2812AUST
- VE2812AEUT
- VE44PB
- VE66DTH
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE2812AT
- VE883R
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE7833
- VB905
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE607
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VB800
- VE901T
- VE901R
- VE901
- VE170RQ
- VE170Q
- VE814A
- VE849
- VE805R
- VE802
- VE802T
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE156T
- VE156R
- VE606
- VE606T
- VE606R
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
Odbiornik ekstendera HDMI Cat 5 (1080p@40m)
VE800AR
- Zwiększa zasięg transmisji sygnału 1080p o 40 m, a sygnału 1080i (HDTV) - o 60 m
- HDMI (3D, Deep Color); zgodność z HDCP
- Przełącznik pozwalający na 8-segmentową regulację korekcji optymalizuje jakość obrazu
- Wszystkie Funkcje

Zalecane nadajniki
Odbiornik HDMI VE800AR łączy się z nadajnikiem*, celem wydłużenia zasięgu sygnału do 60 m od źródła, przy użyciu kabla Cat 5e. VE800A firmy ATEN zawiera nową technologię, która umożliwia transmisję sygnałów audio/wideo na pojedynczym kablu Cat 5e. W skład wyposażenia wchodzi gniazdo DDC umożliwiające korzystanie z wyświetlacza EDID dzięki zwykłemu podłączeniu kolejnego kabla Cat 5e. VE800A obsługuje funkcje HDMI takie jak 3D i Deep Color celem zapewnienia pożądanych, doskonałych wrażeń z oglądania obrazu.
Kompatybilne moduły nadajnika: 4-gniazdowy port HDMI przez Cat 5 VS1804T, splitter
8-gniazdowy port HDMI przez Cat 5 VS1808T, splitter
Zawartość opakowania
- 1x ekstender VE800AR HDMI
- 1x zasilacz sieciowy
- 1x zestaw montażowy
- 1x instrukcja obsługi
- Wykorzystuje technologię ATEN EDID, pozwalającą na transmisję przy użyciu jednego kabla Cat 5e
- Zwiększa zasięg transmisji sygnału 1080p o 40 m, a sygnału 1080i (HDTV) - o 60 m
- Doskonała jakość wideo - 1920 x 1200, do 1080p
- HDMI (3D, Deep Color); zgodność z HDCP
- Obsługa dźwięku Dolby True HD i DTS HD Master
- Przełącznik pozwalający na 8-segmentową regulację korekcji optymalizuje jakość obrazu
- Zgodność z DDC

| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x HDMI typ A żeńskie (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 6,75 Gbps (2,25 Gbps na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 225 MHz |
| Zgodność | HDMI (3D, Deep Color) Zgodność z HDCP |
| Maks. rozdzielczość / odległość | Do 1080p przy 40 m; 1080i przy 60 m |
| Wyjścia audio | |
| Interfejsy | 1 x HDMI typ A żeńskie (czarne) |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC (czarne) |
| Pobór mocy | DC5V:0.61W:3BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0-50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.16 kg ( 0.35 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 9.00 x 5.50 x 2.30 cm (3.54 x 2.17 x 0.91 in.) |
| Partia w opakowaniu | 20 szt. |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
ve800a_extender_ss_en.pdf (1.18 MB)Skrócona instrukcja obsługi
ve800a_extender_qsg.pdf (2.64 MB)Rysunek CAD
VE800AR-ASM-V02_WEB.pdf (12.83 KB)Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
