Nadajnik bezprzewodowego ekstendera HDMI Dongle (1080p@10m)
Wycofane Sugerowany model zastępczy
VE819T
- Małe opóźnienie < 1ms
- Nieskompresowana transmisja wideo full HD 1080p
- Bezprzewodowe rozszerzenie lub odbicie lustrzane komputera lub laptopa
- Plug-and-play — instalacja oprogramowania nie jest wymagana
- Wszystkie Funkcje




Bezprzewodowy nadajnik HDMI VE819T Dongle jest idealnym rozwiązaniem dla sal konferencyjnych i systemów kina domowego. Wysyła nieskompresowany sygnał Full HD 1080p z urządzenia z HDMI takiego jak laptop, komputer czy dekoder. Z odbiornikiem można sparować aż 4 bezprzewodowe nadajniki HDMI, zwiększając liczbę wszystkich nadajników na odbiorcę do maksymalnie 4.
Dla zwiększenia elastyczności użytkowania, VE819T jest zaprojektowany tak, aby po prostu go podłączyć i odtwarzać, nie wymaga instalacji sterowników ani oprogramowania.
Zawartość opakowania
- 1x bezprzewodowy nadajnik HDMI VE819T Dongle
- 1x kabel Mini USB do USB
- 1x zasilacz Mini USB
- 1x instrukcja obsługi
- 1x karta gwarancyjna
- Małe opóźnienie: <1ms
- Nieskompresowana transmisja video FullHD 1080p
- Bezprzewodowe rozszerzenie lub odbicie lustrzane obrazu z komputera lub laptopa
- Aż do 4 bezprzewodowych nadajników HDMI może być sparowanych z jednym odbiornikiem
- Plug-and-Play: nie jest wymagana instalacja oprogramowania

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x wtyk HDMI Typ A (czarny) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | N/D |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | N/D |
| Impedancja | N/D |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 6.75 Gb/s (2.25 Gb/s na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 225 MHz |
| Zgodność | HDMI (3D) HDCP |
| Maks. rozdzielczość / odległość | Do 1080p/60Hz@10m |
| Audio | |
| Wejście | 1 x wtyk HDMI Typ A (czarny) |
| Wyjście | N/D |
| Sterowanie | |
| Podczerwień | N/D |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo Mini USB |
| Pobór mocy | 5 VDC (Mini USB) Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 40°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% RH, bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Plastik |
| Masa | 0.03 kg ( 0.07 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 3.00 x 7.03 x 1.75 cm (1.18 x 2.77 x 0.69 in.) |
| Partia w opakowaniu | 5 sztuk |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
ve819_extender_ds_en.pdf (1.01 MB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| ve819_um_w_2021-06-16.pdf (1.42 MB) | 2021-06-16 |
Skrócona instrukcja obsługi
ve819_extender_qsg.pdf (1.89 MB)Powiązane produkty Wyświetl wszystko
VE819T
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Wybieranie cech do wyświetlenia w porównaniu
Please use link below to share this comparison table
Processing...
