Gdzie kupić | Partner Portal | eShop

Ekstender optyczny 4K HDMI (4K@300m/10km)


VE883
  • Rozszerza sygnał wideo HDMI, stereo audio, IR, RS-232 i Ethernet na światłowód duplex
  • Obsługuje transmisję na duże odległości do 10 km *
  • Obsługuje bezstratne wideo 4K do 4096 x 2160/3840 x 2160 @ 60Hz (4: 2: 0)
  • Obsługuje USB 2.0, z maksymalną szybkością transferu 25 Mb / s
4K
HDMI
ROHS
Weee

VE883 to oparty na światłowodzie ekstender przeznaczony do przesyłania nieskompresowanego sygnału 4K do 300 m (przy użyciu VE883K1) lub 10 km (przy użyciu VE883K2) za pomocą kabli światłowodowych duplex. Urządzenie VE883 spełnia specyfikacje HDMI, w tym 3D, Deep Colour (do 12 bitów) i szybkość sygnalizacji (do 10,2 Gb), aby zapewnić doskonałą jakość obrazu. Dzięki wyjątkowej technologii ATS FarSmooth, VE883 zapobiega opóźnieniom i zamarzaniu, dopasowując szybkości wyjściowe do szybkości wejściowych i zapewnia, że obraz wideo jest stabilny, gładki i identyczny ze źródłem, szczególnie w aplikacjach rozszerzania dalekiego zasięgu, w których wymagane są nieprzerwane strumienie wideo. VE883 posiada wejście i wyjście HDMI, analogowe wejście i wyjście audio, port USB2.0, IR, port RS-232 i port Gigabit Ethernet. W przypadku rozszerzenia punkt-punkt, VE883 może odbierać kable światłowodowe, wkładając moduły SFP + do portu optycznego.

Aby uniknąć nieporęcznych ustawień kabli, VE883 gwarantuje proste i szybkie rozwiązanie zapewniające optymalną transmisję sygnałów Ethernet, IR, HDMI, RS-232 i USB do 10 km po prostu poprzez zestaw włókien światłowodowych duplex. VE883 również odczytuje USB, dzięki czemu jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń peryferyjnych USB.

Zaprojektowany, aby sprostać najnowszym trendom bezstratnej transmisji sygnału 4K i dalekiego zasięgu, VE883 nadaje się do miejsc, w których transmisja na odległość jest koniecznością i dozwolone są niewielkie zakłócenia, na przykład w stacji drogowej i nowoczesnych biurowcach.

Zawartość opakowania

  • 1x Ekstender optyczny VE883T 4K HDMI - nadajnik
  • 1x Ekstender opytczny VE883R 4K HDMI - odbiornik
  • 2x Zasilacz
  • 2x Blok zacisków 3 biegun
  • 2x Blok zacisków 5 biegunów
  • 1x Odbiornik podczerwieni
  • 1x Emiter podczerwieni
  • 1x Kabel USB
  • 2x HDMI LockPro
  • 2x Moduły SFP
  • 1x Instrukcja
  • Przesyła sygnał wideo HDMI, stereo audio, IR, RS-232 i Ethernet na światłowód duplex
  • Stosuje kable światłowodowe typu duplex do podłączenia nadajnika i odbiornika
  • Obsługuje transmisję na duże odległości do 10 km *
  • HDMI (3D, głęboki kolor, 4K); Zgodność z HDCP 2.2
  • Obsługuje bezstratne wideo 4K do 4096 x 2160/3840 x 2160 @ 60Hz (4: 2: 0)
  • FarSmooth - wyjątkowa technologia FarSmooth firmy ATEN zapobiega opóźnieniu i zamarzaniu, dopasowując szybkości wyjściowe do szybkości wejściowych i zapewnia, że ​​obraz wideo jest stabilny, gładki i identyczny ze źródłem, szczególnie w aplikacjach rozszerzania dalekiego zasięgu, w których wymagane są nieprzerwane strumienie wideo.
  • Obsługuje Gigabit Ethernet Channel
  • Obsługuje USB 2.0, z maksymalną szybkością transferu 25 Mb / s
  • Dwukierunkowa transmisja sygnału IR - transmisja IR jest przetwarzana w jednym kierunku na raz, w zakresie od 30 kHz do 56 kHz
  • Zawiera port szeregowy RS-232 do podłączania urządzeń peryferyjnych, takich jak ekrany dotykowe i skanery kodów kreskowych
  • Obsługuje uaktualnienia wsadowe za pomocą narzędzia aktualizacji oprogramowania
  • Wbudowana ochrona przed ESD 8 kV / 15 kV
  • Plug and play
  • Hot-pluggable
  • Możliwość montażu w szafie

Uwaga:
    • Maksymalna odległość transmisji może się różnić w zależności od rodzaju włókna, szerokości pasma, łączenia złącza, strat, modelu, dyspersji chromatycznej, współczynnika środowiskowego i załamań.
    • W przypadku transmisji na duże odległości ATEN zaleca stosowanie modułów SFP + w celu zapewnienia zgodności z włóknami jednomodowymi lub wielomodowymi. W zależności od wybranego pakietu (VE883K1 lub VE883K2) dostarczane są różne moduły SFP +:
      • VE883K1: 10 Gbps / 300 m SFP + Duplex Multi Transceiver (2X-C32-1G)
      • VE883K2: 10 Gbps / 10 km SFP + dupleksowy transceiver w jednym trybie (2X-C32-2G)
    • ATEN zaleca stosowanie światłowodów jednomodowych zgodnych z normami IEC 11801 (OS1, OS1a, OS2) i wielomodowym, zgodnych ze specyfikacjami IEC 11801 (OM3, OM4).
    • Urządzenie jest produktem laserowym klasy 1. Spełnia wymagania bezpieczeństwa IEC / EN 60825-1, 21 CFR 1040.10 i 1040.11 z wyjątkiem odchyleń zgodnie z laserem nr 50, z 24 czerwca 2007.

FunctionVE883RVE883T
Wejście wideo
InterfejsyN/A1 x HDMI Type A Female (Black)
ImpedancjaN/A100 Ώ
Maks. odległośćN/AUp to 5 m
Wyjście wideo
Interfejsy1 x HDMI Type A Female (Black)N/A
Impedancja100 ΏN/A
Maks. odległośćUp to 10 mN/A
Wideo
Maks. szybkość transmisji danych10.2 Gbps (3.4 Gbps Per Lane)10.2 Gbps (3.4 Gbps Per Lane)
Maks. zegara pikseli340 MHz340 MHz
ZgodnośćHDMI (3D, Deep Color, 4K)
HDCP 2.2 Compatible
HDMI (3D, Deep Color, 4K)
HDCP 2.2 Compatible
Maks. rozdzielczość4096x2160/3840x2160@60Hz (4:2:0);
4096x2160/3840x2160@30Hz (4:4:4)
4096x2160/3840x2160@60Hz (4:2:0);
4096x2160/3840x2160@30Hz (4:4:4)
Maks. odległość1 x SFP Module (*Note)
VE883K1: up to 300m (MM, OM3, Black)
VE883K2: up to 10km (SM, Blue)
1 x SFP Module (*Note)
VE883K1: up to 300m (MM, OM3, Black)
VE883K2: up to 10km (SM, Blue)
Audio
WejścieN/A1 x Terminal Block, 5 pole (Green)
Wyjście1 x Terminal Block, 5 pole (Green)N/A
Złącza
Jednostka do jednostki1 x bi-directional SFP (LC)1 x bi-directional SFP (LC)
Aktualizacja oprogramowania układowego1 x Micro USB (Type B) Female (Black)1 x Micro USB (Type B) Female (Black)
Zasilanie1 x DC Jack with locking1 x DC Jack with locking
Światłowód
Szybkość danych10.3 Gbps10.3 Gbps
Długość faliVE883K1: 850 nm
VE883K2: 1310 nm
VE883K1: 850 nm
VE883K2: 1310 nm
Typ światłowoduVE883K1: Multimode(MM), OM3, LC Duplex Type
VE883K2: Singlemode(SM), LC Duplex Type
VE883K1: Multimode(MM), OM3, LC Duplex Type
VE883K2: Singlemode(SM), LC Duplex Type
Sterowanie
Kanał USB1 x USB Type A Female (White)1 x USB Type B Female (White)
Kanał RS-2321 x Terminal Block, 3 pole (Green)1 x Terminal Block, 3 pole (Green)
Kanał podczerwieni1 x Mini Stereo Jack Female (Black);
30~56 KHz full range transmission
1 x Mini Stereo Jack Female (Black);
30~56 KHz full range transmission
Ethernet Channel1 x RJ45 Female1 x RJ45 Female
Diody LED
Zasilanie1 (Green)1 (Green)
Połączenie1 (Orange)1 (Orange)
Wyjście wideo1 (Orange)N/A
Pobór mocyDC5V:7.05W:33BTU
DC5V:6.77W:42BTU
DC5V:7.05W:33BTU
DC5V:6.77W:42BTU
Środowiskowe
Temperatura robocza0-40°C0-40°C
Temperatura przechowywania-20 - 60°C-20 - 60°C
Wilgotność0 - 80% RH, Non-Condensing0 - 80% RH, Non-Condensing
Właściwości fizyczne
ObudowaMetalMetal
Masa0.64 kg ( 1.41 lb )0.64 kg ( 1.41 lb )
Dimensions (L x W x H) with bracket16.94 x 14.69 x 3.00 cm
(6.67 x 5.78 x 1.18 in.)
16.94 x 14.69 x 3.00 cm
(6.67 x 5.78 x 1.18 in.)
Dimensions (L x W x H) without bracket16.60 x 12.49 x 2.90 cm
(6.54 x 4.92 x 1.14 in.)
16.60 x 12.49 x 2.90 cm
(6.54 x 4.92 x 1.14 in.)
Partia w opakowaniu5 pcs5 pcs
Uwaga1. Operating distance is approximate. A typical maximum distance may vary depending on factors such as fiber type, bandwidth, connector splicing, losses, modal or chromatic dispersion, environmental factors, and kinks.
2. It is recommended that you use Single Mode fibers that conforms to IEC 60793- 2-50 B1.1 or ITU-T G.652.B specifications; Use Multi Mode fibers that conform to IEC 11801 (OM3) specifications.
3. The Device is class 1 laser product. It meet the safety regulations of IEC-60825, FDA 21 CFR 1040.10, and FDA 21 CFR 1040.11.
1. Operating distance is approximate. A typical maximum distance may vary depending on factors such as fiber type, bandwidth, connector splicing, losses, modal or chromatic dispersion, environmental factors, and kinks.
2. It is recommended that you use Single Mode fibers that conforms to IEC 60793- 2-50 B1.1 or ITU-T G.652.B specifications; Use Multi Mode fibers that conform to IEC 11801 (OM3) specifications.
3. The Device is class 1 laser product. It meet the safety regulations of IEC-60825, FDA 21 CFR 1040.10, and FDA 21 CFR 1040.11.
UwagaUwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość.