Vart köper jag | Partnerportal | eShop

Nya produkter

2A-141G

2A-141G 10G Multi-Mode/300M Fiber SFP+-modulen är framtagen för att användas i 10GbE Ethernet-miljö som ger dig möjlighet att ansluta en flerläges Gigabit Ethernet-nätverkskabel till en nätverksväxel’...

2A-142G

2A-142G 10G Single-Mode/10KM Fiber SFP+-modulen är framtagen för att användas i 10GbE Ethernet-miljö som ger dig möjlighet att ansluta en ettläges Gigabit Ethernet-nätverkskabel till en nätverksväxel’...

VE2812AT

ATEN VE2812AT är en sändare för att skicka VGA- (med ljud) och HDMI-signaler upp till 100 m över en Cat 5e/6/6a- eller ATEN 2L-2910 Cat 6-kabel. Med inbyggd PoH-funktion (Power over HDBaseT) får VE281...
PDU för rack tillhandahåller energihantering, styrning och energibesparingsegenskaper i realtid och är tillgängliga i olika modeller och med varierande konfigurationer.
Professionella skyddslösningar online för UPS reglerar strömfluktuationer genom att tillhandahålla nödström när det förekommer driftstörningar i ingångskällan eller elnät ...
Designade för rackmonteringsutrustning (19”) med avancerade modeller för server-/nätverksapplikationer med hög densitet eller mer kostnadseffektiva standardmodeller.
Tillhandahåller verktyg för att skapa en optimerad och energieffektiv datacentral genom att kombinera ATEN:s moderna eko-teknik med ett intuitivt GUI.