BP36V18AH
Zawartość opakowania
- 1x zestaw akumulatorów
- 1x zestaw montażu w rack
- 1x zestaw szyn przesuwnych
- 1x kabel baterii
- 1x stojak tower extend
- 1x instrukcja obsługi
| Elektryczne | |
| Nominalne napięcie wejściowe | 36V |
| Nominalne napięcie wyjściowe | 36V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (ogółem) | 50A Max |
| Akumulator | |
| Typ akumulatora | Sealed Lead-Acid |
| Rozmiar akumulatora | 12V/9Ah |
| Ilość akumulatorów | 6 |
| Właściwości fizyczne | |
| Jednostka szafy | 2U |
| Wymiary(D x S x W) | 43.80 x 38.00 x 8.60 cm (17.24 x 14.96 x 3.39 in.) |
| Masa | 21.50 kg ( 47.36 lb ) |
| Środowiskowe | |
| Temperatura (praca/przechowywanie) | 0 – 40 °C/-15 – 45 °C |
| Wilgotność (praca i przechowywanie) | 0 – 90% (non-condensing) |