Gdzie kupić | Partner Portal | eShop

Fiber Single-Mode 1.25G SFP Moduł Nadawczo-Odbiorczy (10KM)


2A-137G
  • Rozszerzenie łączności sieciowej nawet do 10 km
  • Zróżnicowane wejścia i wyjścia
  • Zgodny ze Small Form Factor Pluggable MSA (standardy SFP Multi-Source Agreements)
ROHS
Weee

2A-137G Fiber Single-Mode 1.25G SFP Moduł nadawczo-odbiorczy zapewnia 1 GbE łączność do 10 kilometrów. Moduł nadawczo-odbiorczy może być zainstalowany zarówno w nadajnikach jak i odbiornikach. Jako moduł hotpluggable ze standardowym łącznikiem duplex dla komunikacji światłowodowej, 2A-137G pracuje z połączeniami single-mode-fiber (SMF) i działa w nominalnej długości fali 1310 nm co sprawia, że jest to opłacalny i bardzo wydajny moduł nadawczo-odbiorczy.

Zawartość opakowania

  • 2x 2A-137G Fiber Single-Mode 1.25G SFP Moduł nadawczo-odbiorczy
  • Rozszerzenie łączności sieciowej nawet do 10 km
  • Zróżnicowane wejścia i wyjścia
  • Zgodny ze Small Form Factor Pluggable MSA (standardy SFP Multi-Source Agreements) 
  • Zgodny z SFF-8472 MSA Digital Diagnostic Monitor (DDM), Kalibracja Wewnętrzna
  • Laser 1 Klasy o Międzynarodowym Standardzie Bezpieczeństwa i zgodności z normą IEC 825. Zgodny z EN60825-1 i FDA 21 CFR 1040.10 i 1040.11
  • Zakres temperatury roboczej od 0° C do 70° C
  • Zgodny z RoHS 
Światłowód
Szybkość danych1.25 Gbps
Odległość robocza10 km
Typ światłowoduSingle Mode
DDMYes
Środowiskowe
Temperatura robocza0-70°C
Temperatura przechowywania-40-85°C
Właściwości fizyczne
Masa0.02 kg ( 0.04 lb )
Wymiary(D x S x W)5.59 x 1.46 x 1.30 cm
(2.2 x 0.57 x 0.51 in.)
UwagaUwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość.