- Produkty
- KVM
-
Przełączniki KVM kablowe
- Przełączniki KVM Cat 5
- Urządzenia do współużytkowania komputerów
- Przełączniki KVM Desktop
- Przełączniki KVM over IP
- Ekstendery KVM
- System matrycowy KVM over IP
- Przełączniki KVM LCD / Konsole LCD
- Oprogramowanie do zarządzania / Centrum sterowania
- Przełączniki KVM Rack
- Rozwiązania zdalnego zarządzania i monitorowania
- Przełączniki KVM Secure
- Serwery konsoli szeregowej
- Moduły KVM i akcesoria
- Akcesoria
- CS64U
4-portowy przełącznik KVM USB
CS64U
- Kompaktowa konstrukcja, zintegrowane przewody o długości 1,8 m
- Obsługa wielu platform: Windows, Linux, Mac i Sun
- Port myszy USB można wykorzystać w roli koncentratora USB 1.1 oraz do udostępniania urządzeń peryferyjnych USB 1.1
- Niewymagane zasilanie
- Wszystkie Funkcje
4-portowy przełącznik KVM USB CS62U ma praktyczną konstrukcję ze zintegrowanymi przewodami o długości 1,8 m oraz wbudowanym złączem USB. Umożliwia kontrolowanie 4 serwerów za pomocą jednej konsoli.
Zawartość opakowania
- 1x 4-portowy przełącznik KVM USB z podłączonymi przewodami
- 1x instrukcja obsługi
- Możliwość sterowania 4 komputerami z jednej konsoli USB
- Kompaktowa konstrukcja, zintegrowane przewody o długości 1,8 m
- Wybór systemu operacyjnego skrótem klawiszowym
- Obsługa wielu platform: Windows, Linux, Mac i Sun
- Port myszy USB można wykorzystać w roli koncentratora USB 1.1 oraz do udostępniania urządzeń peryferyjnych USB 1.1
- Obsługa multimedialnych klawiatur USB i myszy wielofunkcyjnych
- Obsługa klawiatur i myszy bezprzewodowych
- Zintegrowana konstrukcja typu „wszystko w jednym”
- Obsługa głośników
Bardzo wysoka jakość grafiki — rozdzielczość do 2048 x 1536; DDC2B - Funkcja Auto Scan do monitorowania działania komputerów
- Niewymagane zasilanie
- Wyspecjalizowany układ scalony ASIC USB marki ATEN

| Połączenia komputera | 4 |
| Wybór portu | Skróty klawiszowe |
| Złącza | |
| Porty konsoli | 2 x gniazdo USB typ A (białe) 1 x gniazdo HDB-15 (niebieskie) 1 x gniazdo stereo typu mini jack (zielone) |
| Porty KVM | 4 x wtyk USB typ A (czarny) 4 x wtyk HDB-15 (niebieski) 4 x wtyk mini jack stereo (zielony) |
| Diody LED | |
| Wybór | 4 (zielone) |
| Długość kabla | |
| Komputer | 1,8m |
| Emulacja | |
| Klawiatura/Mysz | USB |
| Wideo | 2048 x 1536, DDC2B |
| Odstęp czasu skanowania | 1-99 sekund |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 – 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 – 60°C |
| Wilgotność | 0–80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Plastik |
| Masa | 0.73 kg ( 1.61 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 9.41 x 9.72 x 2.60 cm (3.7 x 3.83 x 1.02 in.) |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
cs64u_64us_kvm_switch_ss_en.pdf (612.8 KB)Skrócona instrukcja obsługi
CS64U-CS64US-4-Port-USB-KVM-Switch-qsg.pdf (19.38 MB)Oprogramowanie układowe
| Opis | Wer. | Data wydania | Nazwa pliku |
| Firmware Upgrade | v1.1.103 | 2012-07-04 | cs64u_v1.1.103.zip |
Uwaga : W przypadku zapytań dotyczących wersji oprogramowania układowego starszych niż 3 lata, prosimy o kontakt z zespołem pomocy technicznej .
Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
CS64U
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Wybieranie cech do wyświetlenia w porównaniu
Please use link below to share this comparison table
Processing...

