Ostatnio wyświetlane
- Produkty
- KVM
-
Przełączniki KVM kablowe
- Przełączniki KVM Cat 5
- Urządzenia do współużytkowania komputerów
- Przełączniki KVM Desktop
- Przełączniki KVM over IP
- Ekstendery KVM
- System matrycowy KVM over IP
- Przełączniki KVM LCD / Konsole LCD
- Oprogramowanie do zarządzania / Centrum sterowania
- Przełączniki KVM Rack
- Rozwiązania zdalnego zarządzania i monitorowania
- Przełączniki KVM Secure
- Serwery konsoli szeregowej
- Moduły KVM i akcesoria
- Akcesoria
- CS64US
4-portowy przełącznik KVM USB VGA/Audio
CS64US
- Port myszy USB można wykorzystać w roli koncentratora USB 1.1 oraz do udostępniania urządzeń peryferyjnych USB 1.1
- Wybór systemu operacyjnego skrótem klawiszowym
- Obsługa audio
- Obsługa klawiatur i myszy bezprzewodowych
- Wszystkie Funkcje
Model CS64US stanowi istotne rozwinięcie wcześniejszych modeli KVM serii Petite — ma zintegrowane przewody, umożliwia udostepnianie urządzeń peryferyjnych USB, a mechanizm uaktualnień oprogramowania sprzętowego pozwala korzystać z zalet najnowszych poprawek i funkcji
Ponadto CS64US obsługuje ulepszoną funkcję Video DynaSync™ — zapisywanie danych EDID (Extended Display Identification Data) monitora konsoli, zapewniające optymalne dobieranie rozdzielczości ekranu. Rozwiązanie CS64US zapewnia także obsługę wielu platform i umożliwia bardzo wygodne wybieranie komputerów skrótami klawiszowymi.
Zawartość opakowania
- 1x 4-portowy przełącznik KVM USB CS64US
- 2x naklejki do skrótów klawiszowych
- 1x instrukcja obsługi
- Możliwość sterowania 4 komputerami z jednej konsoli USB
- Port myszy USB można wykorzystać w roli koncentratora USB 1.1 oraz do udostępniania urządzeń peryferyjnych USB 1.1
- Wybieranie komputerów za pomocą skrótów klawiszowych
- Wybór systemu operacyjnego skrótem klawiszowym
- Obsługa audio
- Obsługa wielu platform: Windows, Linux, Mac i Sun
- Kompaktowa konstrukcja, zintegrowane przewody o długości 0,9 / 1,2 m
- Bardzo wysoka jakość grafiki — rozdzielczość do 2048 x 1536; DDC2B
- Video DynaSync™ — specjalna technologia ATEN, która eliminuje problemy z wyświetlaniem podczas rozruchu i optymalizuje rozdzielczość podczas przełączania między portami
- Obsługa klawiatur multimedialnych
- Obsługa klawiatur i myszy bezprzewodowych
- Obsługa myszy wielofunkcyjnych
- Obsługa i emulacja klawiatury SUN/Mac*
- Funkcja Auto Scan do monitorowania działania komputerów
- Niewymagane zasilanie
- Możliwość uaktualnienia oprogramowania sprzętowego
* 1. Klawiatury SUN/Mac są emulowane przez kombinacje klawiatur PC.
2. Klawiatury Sun/Mac działają tylko z odpowiednimi do nich komputerami.

| Połączenia komputera | 4 |
| Wybór portu | Skróty klawiszowe |
| Złącza | |
| Porty konsoli | 2 x gniazdo USB typ A (białe) 1 x gniazdo HDB-15 (niebieskie) 1 x gniazdo mini jack stereo (zielone) |
| Porty KVM | 4 x wtyk USB typ A (biały) 4 x wtyk HDB-15 (niebieski) 4 x wtyk mini jack stereo (zielone) |
| Diody LED | |
| Wybór | 4 (zielone) |
| Długość kabla | |
| Komputer | 2 x 0,9 m; 2 x 1,2 m |
| Emulacja | |
| Klawiatura/Mysz | USB |
| Wideo | 2048 x 1536; DDC2B |
| Odstęp czasu skanowania | 1-99 s (domyślnie 5 s) |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Plastik |
| Masa | 0.58 kg ( 1.28 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 9.41 x 9.72 x 2.60 cm (3.7 x 3.83 x 1.02 in.) |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
cs64u_64us_kvm_switch_ss_en.pdf (612.8 KB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| cs62us-cs64us-user-manual-w.pdf (661.75 KB) | 2024-03-27 |
Skrócona instrukcja obsługi
CS64U-CS64US-4-Port-USB-KVM-Switch-qsg.pdf (19.38 MB)Oprogramowanie układowe
| Opis | Wer. | Data wydania | Nazwa pliku |
| Firmware Upgrade | v1.2.111 | 2019-05-27 | cs64us_v1.2.111.zip |
Uwaga : W przypadku zapytań dotyczących wersji oprogramowania układowego starszych niż 3 lata, prosimy o kontakt z zespołem pomocy technicznej .
CS64US
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Wybieranie cech do wyświetlenia w porównaniu
Please use link below to share this comparison table
Processing...


