Interfejs Dante Audio 6 x 6 z HDMI
VE66DTH
- Wyposażony w sieciowy interfejs audio Dante™ - kompletne rozwiązanie sieciowe audio, które rozprowadza nieskompresowany, wielokanałowy sygnał audio poprzez standardowe sieci Ethernet, z prawie zerowym opóźnieniem i doskonałą synchronizacją
- Integruje do 6 kanałów zbalansowanego monofonicznego sygnału wejściowego audio Line/Mic w systemie audio obsługującym Dante i obsługuje zarówno mikrofony dynamiczne, jak i pojemnościowe
- Oferuje do 6 kanałów zbalansowanych wyjść liniowych audio mono z sieci Dante do systemu audio
- Wejście HDMI 2.0 zgodne z HDCP 2.2 oraz lokalne wyjście HDMI 2.0
- Wszystkie Funkcje



ATEN VE66DTH to sześciowyjściowy, sześciowejściowy interfejs audio z HDMI z obsługą Dante. Dzięki Dante™ - najpopularniejszemu rozwiązaniu sieciowemu audio stworzonemu przez firmę Audinate, VE66DTH jest w stanie dostarczyć nieskompresowany cyfrowy sygnał audio z niemal zerowymi opóźnieniami w standardowej sieci IP. VE66DTH transmituje i odbiera do 6 kanałów wejść i wyjść audio za pośrednictwem sieci Dante - wejścia audio mogą obsługiwać nie tylko wejście liniowe, ale również mikrofony dynamiczne i pojemnościowe jednocześnie. Dodatkowo urządzenie może być wyposażone w mikrofony pojemnościowe z zasilaczem 48V Phantom. Dzięki wbudowanemu PoE (Power over Ethernet), VE66DTH może być zasilany przez kompatybilne urządzenie PSE poprzez kabel Ethernet. Co więcej, VE66DTH zapewnia elastyczne możliwości w zakresie audio wraz z odseparowywaniem i osadzaniem dźwięku. Umożliwia on wyodrębnienie stereofonicznego sygnału audio HDMI do systemu sieciowego Dante i osadzenie sygnału audio Dante w sygnale na wyjściu HDMI.
VE66DTH jest specjalnie przystosowany do pracy w różnych środowiskach, takich jak centra konferencyjne, sale koncertowe, obiekty rozrywkowe lub wszędzie tam, gdzie wymagana jest implantacja profesjonalnych urządzeń audio opartych na produktach z technologią Dante do rozszerzonych i elastycznych sieciowych zastosowań AV. Użytkownicy VE66DTH mogą czerpać korzyści z poprawy wydajności systemu, redukcji okablowania i innych korzyści w instalacjach różnej wielkości.
* Pobierz Dante Controller
Zawartość opakowania
- 1x VE66DTH - interfejs Dante Audio 6 x 6 z HDMI
- 6x 5-punktowy blok zacisków
- 4x nóżki
- 1x zestaw montażowy
- 1x zasilacz
- 1x instrukcja obsługi
- Wyposażony w sieciowy interfejs audio Dante™ - kompletne rozwiązanie sieciowe audio, które rozprowadza nieskompresowany, wielokanałowy sygnał audio poprzez standardowe sieci Ethernet, z prawie zerowym opóźnieniem i doskonałą synchronizacją
Integruje do 6 kanałów zbalansowanego monofonicznego sygnału wejściowego audio Line/Mic w systemie audio obsługującym Dante i obsługuje zarówno mikrofony dynamiczne, jak i pojemnościowe. - Zapewnia zasilanie 48V Phantom do mikrofonów pojemnościowych
- Obsługuje AES67
- Łatwy w użyciu i konfiguracji - użytkownik może użyć "Dante Controller" do prostej konfiguracji
- Oferuje do 6 kanałów zbalansowanych wyjść liniowych audio mono z sieci Dante do systemu audio
- Wejście HDMI 2.0 zgodne z HDCP 2.2 – sygnał audio stereo z HDMI może być wyodrębniony do sieci Dante
- Lokalne wyjście HDMI 2.0 – VE66DTH może osadzać sygnał audio Dante w sygnale na wyjściu HDMI
- Wspiera PoE – zasilanie może być dostarczane przez kompatybilne urządzenie PSE poprzez kabel Ethernet

| Wejścia audio | |
| Interfejsy | Wejście Line/Mic: 3 x 3.5 mm 5-pinowe złącze śrubowe; Analog mono, zbalansowane Impedancja: >6.8k omów niezbalansowane; >13.6k omów zbalansowane Maksymalny poziom: 0dBV (1Vrms) Przedwzmacniacz mikrofonowy: +40 dB, zbalansowany Zasilanie Phantom: +48V,10mA Wejście HDMI: HDMI Audio Stereo |
| Wyjścia audio | |
| Interfejsy | Wyjście liniowe: 3 x 3.5 mm 5-pinowe złącze śrubowe; Analog mono, zbalansowane Impedancja: 50 omów niezbalansowane, 100 omów zbalansowane Maksymalny poziom 0dBV (1V rms) Wyjście HDMI: HDMI Audio Stereo |
| Audio | |
| Format | nieskompresowany, 24-bit, z możliwością wyboru: 44.1, 48, 88.2 lub 96 kHz Opóźnienie: Deterministyczne, oparte na wyborze przez użytkownika: 1.0 ms (domyślnie) Pasmo przenoszenia: 20Hz~20KHz, +/- 0.3dB THD + Szum: < -65dB (0.1%) (1KHz,1Vrms @ 0dBV) S/N: > 80dB (1KHz,1Vrms @ 0dBV) Przesłuch: < -50dB (15KHz,1V rms @ 0dBV) |
| Wejście | 8 kanałów audio (6 x wejście analogowe & 1 x HDMI Audio Stereo) |
| Wyjście | 8 kanałów audio (6 x wyjście analogowe & 1 x HDMI Audio Stereo osadzony w HDMI/Dante) |
| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | 1.8m |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Wideo | |
| Maks. rozdzielczość | Do 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:4:4) |
| Zgodność | HDMI 2.0 (3D, Deep Color, 4K); 4K HDR HDCP 2.2; |
| Sterowanie | |
| Ethernet | 1 x gniazdo RJ-45 (srebrne) poprzez Dante |
| Przełączniki | |
| Wybór portu wyjścia wideo | 1 x przełącznik hebelkowy - Wybór wyjściowego audio z HDMI (z: wejścia HDMI / Dante / Off) |
| Wybór | 6 x przełącznik suwakowy - Mic Input Pre-Amp ON/OFF |
| Zasilanie Phantom | 6 x przełącznik suwakowy - Mic Input Phantom Power ON/OFF |
| Resetowanie | 1 x zagłębiony przycisk chwilowy |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC Jack (czarne) lub 1 x gniazdo RJ-45 (srebrne) POE |
| Jednostka do jednostki | 1 x gniazdo RJ-45 poprzez Dante |
| Pobór mocy | DC5V:8.9W:41BTU/h POE:11.1W:52BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0-40°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% RH, bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.85 kg ( 1.87 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 17.42 x 15.49 x 2.88 cm (6.86 x 6.1 x 1.13 in.) |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
ve66dth_HDMI_ds_en.pdf (1.51 MB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| ve66dth-user-manual-w.pdf (2.92 MB) | 2023-09-18 |
Skrócona instrukcja obsługi
ve66dth-6x6-Dante-Audio-Interface-with-HDMI-qsg.pdf (1.71 MB)Rysunek CAD
VE66DTH_V01_CAD_Drawing.pdf (68.01 KB)Oprogramowanie układowe
| Opis | Wer. | Data wydania | Nazwa pliku |
| Firmware Upgrade | v1.1.103 | 2023-10-19 | VE66DTH-v1.1.103-img.zip |
| Firmware Upgrade_Dante_Module | v1.1.103 | 2023-10-19 | dante-bk3-v1.1.103-dnt.zip |
| Firmware Upgrade_Dante_Module | v1.1.103 | 2023-10-19 | dante-bk2-v1.1.103-dnt.zip |
Uwaga : W przypadku zapytań dotyczących wersji oprogramowania układowego starszych niż 3 lata, prosimy o kontakt z zespołem pomocy technicznej .
Oprogramowanie i sterowniki
| System operacyjny | Opis | Wer. | Data wydania | Nazwa pliku |
| Firmware Upgrade Tool | ||||
| Firmware upgrade tool | v1.2.114 | 2025-05-05 | FirmwareUpgradeTool-Setup-v1.2.114.zip | |
| Firmware upgrade tool | v1.2.113 | 2021-12-21 | FirmwareUpgradeTool_Setup_v1.2.113.zip | |
| Firmware upgrade tool | v1.1.106 | 2018-01-09 | FirmwareUpgradeTool_Setup_v1.1.106.zip | |
| Instalator i narzędzie IP | ||||
| IP Installer | v1.4.134 | 2018-03-22 | IPInstaller_v1.4.134.zip | |
| Windows | ||||
| Windows | Firmware upgrade | v3.10.9.6 | 2023-10-19 | DanteFirmwareUpdateManager-v3.10.9.6-windows.zip |
Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
- Konwertery wideo
- Matrycowe przełączniki wideo
- Przełączniki wideo
- Rozdzielacze wideo
- Audio
- Transmisja na odległość
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
