4-portowy przełącznik HDMI
VS481B
- Umożliwia podłączenie maksymalnie czterech źródeł A/V HDMI do jednego monitora HDMI
- HDMI (3D, Deep Color, 4kx2k), zgodność z HDCP 2.2
- Obsługuje przepustowość 340 MHz dla obrazu wideo o wysokiej rozdzielczości 4kx2k
- Szybkie i łatwe przełączanie pomiędzy źródłami HDMI za pomocą przycisków umieszczonych na przednim panelu, portu RS-232 lub pilota IR
- Wszystkie Funkcje



4-portowy przełącznik HDMI VS481B umożliwia szybkie podłączenie 4 źródeł HDMI do monitora HDMI i łatwe przełączanie pomiędzy nimi za pomocą umieszczonych na przednim panelu przycisków, portu RS-232 lub pilota IR. Diody LED na przednim panelu w przejrzysty sposób wskazują, które urządzenie źródłowe zostało wybrane.
Urządzenie VS481B obsługuje rozdzielczość monitorów HD, Ultra HD 4Kx2K, tryby automatycznego przełączania w celu automatycznego wyboru portu, przełączanie natychmiastowe w celu płynnego i efektywnego przejścia wideo pomiędzy portami HDMI i posiada wbudowany dwukierunkowy port RS-232, który umożliwia kontrolowanie przełącznika za pomocą nowoczesnego kontrolera, komputera i/lub pakietu oprogramowania do automatyzacji domu/kina domowego.
Zawartość opakowania
- 1x 4-portowy przełącznik HDMI VS481B
- 1x kabel HDMI (1.8m/6ft)
- 1x pilot IR
- 1x zasilacz sieciowy
- 1x instrukcja obsługi
- Umożliwia podłączenie maksymalnie czterech źródeł HDMI A/V do jednego monitora HDMI
- Szybkie i łatwe przełączanie pomiędzy źródłami HDMI za pomocą przycisków umieszczonych na przednim panelu, portu RS-232 lub pilota IR
- Obsługuje przepustowość 340 MHz dla obrazu wideo o wysokiej rozdzielczości 4kx2k
- HDMI (3D, Deep Color, 4kx2k), zgodność z HDCP
- Tryby przełączania automatycznego dla automatycznego wyboru portu
- Transmisja na duże odległości — obsługuje do 15 m (24 AWG)
- Obsługa standardu Consumer Electronics Control (CEC)
- Obsługa dźwięku Dolby True HD i DTS HD Master
- Wbudowany dwukierunkowy port szeregowy RS-232 zapewniający sterowanie nowoczesnym systemem
- Natychmiastowe przełączanie pomiędzy źródłami wejściowymi HDMI
- Obsługa przedłużenia IR przy użyciu kabla przedłużenia IR *
- Wskaźnik LED urządzeń będących źródłami sygnału wideo
Uwaga: Kabel przedłużenia IR (nr kat. 2XRT-0003G) nie jest dostarczany w komplecie.

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 4 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | 3 m @ 3840x2160@30 (4:4:4) |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | 15 m @ 3840x2160@30 (4:4:4) |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 10,2 Gb/s (3,4 Gb/s na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 340 MHz |
| Zgodność | HDMI (3D, Deep Color, 4K) HDCP 2.2 Consumer Electronics Control (CEC) |
| Maks. rozdzielczość | Do 4096 x 2160 / 3840 x 2160 przy 60 Hz (4:2:0); 4096 x 2160 / 3840 x 2160 przy 30 Hz (4:4:4) |
| Wireless | TBD |
| Audio | |
| Wejście | 4 x gniazdo HDMI Typ A (czarny) |
| Wyjście | 1 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Sterowanie | |
| RS-232 | Złącze: 1 x DB-9 żeńskie (czarne) Szybkość transmisji w bodach i protokół: Szybkość transmisji w bodach: 19200, Bity danych: 8, Bity stopu: 1, Parzystość: Brak, Sterowanie przepływem: Nie |
| Podczerwień | 1 x gniazdo Mini Stereo Żeńskie (czarny) |
| Złącza | |
| Zasilanie | Złącze: 1 x gniazdo DC Pobór mocy: 5 V DC; 5 W |
| Pobór mocy | DC5V:1.76W:8BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.48 kg ( 1.06 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 20.00 x 8.25 x 2.50 cm (7.87 x 3.25 x 0.98 in.) |
| Partia w opakowaniu | 10 szt. |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
vs481b_video_switche_ss_en.pdf (1.09 MB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| vs481b-user-manual-w.pdf (505.46 KB) | 2024-09-09 |
Skrócona instrukcja obsługi
vs481b_video_switch_qsg.pdf (1.64 MB)Rysunek CAD
vs481b-ASM-V02_WEB.pdf (45.7 KB)Oprogramowanie układowe
| Opis | Wer. | Data wydania | Nazwa pliku |
| Firmware Upgrade | v1.0.062 | 2014-12-03 | vs481b_v1.0.062.zip |
Uwaga : W przypadku zapytań dotyczących wersji oprogramowania układowego starszych niż 3 lata, prosimy o kontakt z zespołem pomocy technicznej .
Oprogramowanie i sterowniki
| System operacyjny | Opis | Wer. | Data wydania | Nazwa pliku |
| Inne | ||||
| Windows | RS-232 Control Tool | v1.0.061 | 2014-12-03 | vs481b_rs-232_controltool_v1.0.061.zip |
Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
- Konwertery wideo
- Transmisja na odległość
- Rozdzielacze wideo
- Matrycowe przełączniki wideo
- AV over IP
- Przełączniki KVM Desktop
- Przełączniki wideo
- Audio / Video Connectivity
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.


