- Produkty
- Profesjonalne audio/wideo
- Transmisja na odległość
- Ekstendery Cat5 / Cat6
-
VE170RQ
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE883A
- VE883AT
- VE883AR
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AUST
- VE1901AEUT
- VE1801AUST
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE3912T
- VE2812AUST
- VE2812AEUT
- VE44PB
- VE66DTH
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE2812AT
- VE883R
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE7833
- VB905
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE607
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VB800
- VE901T
- VE901R
- VE901
- VE170Q
- VE814A
- VE849
- VE805R
- VE802
- VE802T
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE156T
- VE156R
- VE606
- VE606T
- VE606R
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
Odbiornik ekstendera VGA/Audio Cat 5 z funkcją Deskew (1280x1024@300m)
VE170RQ
- Nadawanie sygnału na dużą odległość — do 300 m
- Funkcja Deskew – umożliwia synchronizację opóźnienia czasowego sygnałów RGB celem kompensacji odległości
- Doskonała jakość wideo - 1920x1200 przy 60 Hz (150 m); 1280x1024 przy 60 Hz (300 m)
- Obsługa audio (mono)
- Wszystkie Funkcje
Zalecane nadajniki
Odbiornik audio/wideo przez kabel Cat 5 VE170RQ łączy się z nadajnikiem*, celem wydłużenia zasięgu sygnału do 300 m od źródła, przy użyciu kabla Cat 5e. Jest to ekonomiczne i skuteczne rozwiązanie przesyłania i odbierania wysokiej jakości treści audio i wideo.
VE170RQ wyposażony jest w ATEN opatentowaną przez firmę technologię Deskew, która obsługuje ręczną synchronizacje sygnałów RGB i koryguje błędy fazy koloru i taktowania występujące na dużych odległościach.
Kompatybilny moduł nadajnika:
Nadajnik audio/wideo przez kabel Cat 5 VE170T
Nadajnik audio/wideo przez kabel Cat 5 VS1204T
Nadajnik audio/wideo przez kabel Cat 5 VS1208T
Zawartość opakowania
- 1x VE170RQ Odbiornik audio/wideo przez kabel Cat 5
- 1x zasilacz
- 1x zestaw do montażu (1 szt.)
- 1x skrócona instrukcja obsługi
- Nadawanie sygnału na dużą odległość — do 300 m
- Funkcja Deskew – umożliwia synchronizację opóźnienia czasowego sygnałów RGB celem kompensacji odległości
- Doskonała jakość wideo -
1920x1200 przy 60 Hz (150 m); 1280x1024 przy 60 Hz (300 m) - Obsługa audio (mono)
- Regulacja wzmocnienia/kompensacji
- Wbudowane zabezpieczenie antyelektrostatyczne 8kV/15kV
- Montaż w stelażu
- Zgodność ze standardem mocowania VESA FDMI

| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x HDB-15 (VGA) żeńskie (niebieskie) |
| Impedancja | 75 Ω |
| Maks. odległość | 1,8 m |
| Wideo | |
| Maks. szerokość pasma | 300 MHz |
| Maks. rozdzielczość / odległość | Do 1920 x 1200 przy 150 m; 1280 x 1024 przy 300 m; 1600 x 1200 przy 150 m |
| Wyjścia audio | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo mini jack stereo (zielone) |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC (czarne) |
| Pobór mocy | DC5.3V:5.24W:25BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0-50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.24 kg ( 0.53 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 12.77 x 9.04 x 2.26 cm (5.03 x 3.56 x 0.89 in.) |
| Partia w opakowaniu | 5 szt. |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Historie sukcesu
![]() |
Arkusz danych
ve170_extender_ss_en.pdf (995.86 KB)Skrócona instrukcja obsługi
ve170_extender_ug.pdf (1.78 MB)Rysunek CAD
VE170RQ-ASM-V02_WEB.pdf (20.02 KB)Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.

