- Producten
- Professionele audio/video
- Video extenders
- Cat5 / Cat6
-
VE170RQ
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE8662
- VE883AT
- VE883AR
- VE883A
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AEUT
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE883R
- VE2812AEUT
- VE3912T
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE66DTH
- VE44PB
- VE2812AT
- VE1830
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE883
- VB905
- VE7835
- VE7833
- VE814A
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE2812T
- VE819T
- VE819
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VE607
- VB800
- VE901T
- VE901
- VE901R
- VE849
- VE849T
- VE805R
- VE802
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE606
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VB100
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VB802
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
VGA/Audio Cat 5-ontvanger met rechtzetten (Deskew) (1280 x 1024 bij 300 m)
VE170RQ
- Transmissie over lange afstanden tot 300 m
- Deskew-functie: hiermee kunt u de tijdvertraging van RGB-signalen synchroniseren ter compensatie van de afstand
- Superieure videokwaliteit: 1920x1200 bij 60 Hz (150 m);1280x1024 @ 60Hz (300 m)
- Audio ingeschakeld (mono)
- Alle functies
Aanbevolen zenders
De VE170RQ A/V Over Cat 5-ontvanger maakt verbinding met een zender* om signalen tot 300 m vanaf de bron uit te breiden met een Cat 5e-kabel. Dat is een voordelige en efficiënte oplossing voor het verzenden en ontvangen van audio en video van de hoogste kwaliteit.
De VE170RQ is voorzien van de door ATEN gepatenteerde Deskew-technologie, die de handmatige synchronisatie van RGB-signalen ondersteunt en die de kleurenfase- en timing-fouten corrigeert welke over lange afstanden optreden.
Inhoud verpakking
- 1x VE170RQ A/V Over Cat 5-ontvanger
- 1x voedingsadapter
- 1x montageset (1 stuks)
- 1x gebruiksaanwijzing
- Transmissie over lange afstanden tot 300 m
- Met de functie Deskew kunt u de tijdvertraging van RGB-signalen synchroniseren ter compensatie van de afstand
- Superieure videokwaliteit:
1920x1200 bij 60Hz (150 m);1280x1024 bij 60 Hz (300 m) - Audio enabled (mono)
- Instelbare versterkings-/compensatieregeling
- Ingebouwde 8KV/15KV ESD-bescherming
- Kan in rek worden gemonteerd
- Voldoet aan de VESA FDMI-montagestandaard

| Video Uitgang | |
| Interface’s | 1 x HDB-15 Female (Blauw) |
| Verhindering | 75 Ω |
| Maximale Afstand | 1.8 m |
| Video | |
| Maximale Bandbreedte | 300 MHz |
| Maximale Resoluties / Afstanden | Tot 1920 x 1200@150m; 1280 x 1024@300m |
| Geluid | |
| Uitgang | 1 x Mini Stereostekker Female (Groen) |
| Connectoren | |
| Stroom | 1 x DC Stekker (Zwart) |
| Stroomverbruik | DC5.3V:5.24W:25BTU/h Let op: ● De meting in Watt geeft het typische stroomverbruik van het apparaat zonder externe belasting aan. ● De meting in BTU/h geeft het stroomverbruik van het apparaat aan wanneer het volledig wordt belast. |
| Omgeving | |
| Operatietemperatuur | 0 - 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20 - 60°C |
| Vochtigheid | 0 - 80% RH, Niet-condenserend |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Behuizing | Metaal |
| Gewicht | 0.24 kg ( 0.53 lb ) |
| Afmetingen (L x B x H) | 12.77 x 9.04 x 2.26 cm (5.03 x 3.56 x 0.89 in.) |
| Kartonnen Partij | 5 stuks |
| Let op | Houd er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat. |
Succesverhalen
![]() |
Gegevensblad
ve170_170q_video_extenders_ss_en.pdf (936.96 KB)Snelstartgidsen
ve170_extender_ug.pdf (1.78 MB)cad-tekening
VE170RQ-ASM-V02_WEB.pdf (20.02 KB)Compatibele producten Alles weergeven
Let op : Alle hierboven vermelde producten zijn gecontroleerd op volledige compatibiliteit met het beoogde gebruik, indien van toepassing (bijvoorbeeld compatibiliteit van Toetsenbord/video/muis met KVM-switches en -verlengers). Voor verdere vragen over functionaliteit kunt u terecht bij het Support Center voor hulp.
VE170RQ
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART


