- Produkty
- Profesjonalne audio/wideo
- Transmisja na odległość
- HDBaseT Klasa B (4K do 40m)
-
VE601T
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE883A
- VE883AT
- VE883AR
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AUST
- VE1901AEUT
- VE1801AUST
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE3912T
- VE2812AUST
- VE2812AEUT
- VE44PB
- VE66DTH
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE2812AT
- VE883R
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE7833
- VB905
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE607
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VB800
- VE901T
- VE901R
- VE901
- VE170RQ
- VE170Q
- VE814A
- VE849
- VE805R
- VE802
- VE802T
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE156
- VE156T
- VE156R
- VE606
- VE606T
- VE606R
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
Nadajnik ekstendera DVI HDBaseT-Lite (HDBaseT klasa B)
VE601T
- Łączność HDBaseT – wydłuża połączenie DVI na odległość do 70 m przy użyciu jednego kabla Ethernet
- Zapobieganie zakłóceniom HDBaseT – zapobiega zakłóceniom sygnału w czasie transmisji wideo z zastosowaniem technologii HDBaseT
- Do mocowania w szafie
- Wszystkie Funkcje

Zalecane odbiorniki
Ekstender (przedłużacz zasięgu) DVI HDBaseT-Lite VE601 wydłuża zasięg sygnału DVI 1080p do 70 m od źródła przy użyciu kabla Ethernet. Takie połączenie technologii ATEN i HDBaseT umożliwia nawet przesyłanie materiałów w formacie 1920 x 1200 na odległość do 40 m, stając się prostym, elastycznym i niedrogim rozwiązaniem na użytek każdej profesjonalnej instalacji audiowizualnej.
Przedłużacz zasięgu DVI HDBaseT-Lite VE601 to idealne uzupełnienie profesjonalnych instalacji audiowizualnych, w których jest wymagana ochrona przed zakłóceniami sygnału wideo, na przykład w zastosowaniach medycznych i wojskowych. Dzięki lekkiej konstrukcji i łatwości montażu oraz antypoślizgowemu zabezpieczeniu gniazda zasilającego VE601 daje się montować niemal w dowolnym miejscu i działa zawsze niezawodnie.
* Kompatybilne odbiorniki HDBaseT: VE601R, VE801R
Zawartość opakowania
- 1x Przekaźnik DVI HDBaseT-Lite VE601T
- 1x Zasilacz
- 1x Podręcznik użytkownika
- Łączność HDBaseT – wydłuża połączenie DVI na odległość do 70 m przy użyciu jednego kabla Ethernet
- Zapobieganie zakłóceniom HDBaseT – zapobiega zakłóceniom sygnału w czasie transmisji wideo z zastosowaniem technologii HDBaseT
- Do mocowania w szafie
.png)
| Środowiskowe | |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60℃ |
| Temperatura robocza | 0-50°C |
| Wilgotność | 0% - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x DVI-D Żeńskie (Biały) |
| Impedancja | 100Ω |
| Maks. odległość | Do 1,8m |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 10,2 Gbps (3,4 Gbps na linię) |
| Maks. zegara pikseli | 340 MHz |
| Zgodność | DVI (3D, Deep Color, 4K) Zgodność z HDCP |
| Maks. rozdzielczość / odległość | Do 4K przy 35 m (Cat 5e/6)/40 m (Cat 6a); 1080p przy 60 m (Cat 5e/6)/70 m (Cat 6a) |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC z blokadą |
| Pobór mocy | DC5V:1.84W:9BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.25 kg ( 0.55 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 10.20 x 8.70 x 3.00 cm (4.02 x 3.43 x 1.18 in.) |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
ve601_extender_ds_en.pdf (980.35 KB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| ve601-user-manual-w.pdf (713.64 KB) | 2025-10-16 |
Skrócona instrukcja obsługi
ve601_extender_qsg.pdf (810.22 KB)Rysunek CAD
VE601T-ASM-V03_WEB.pdf (28.59 KB)Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
