- Produkty
- Profesjonalne audio/wideo
- Transmisja na odległość
- HDBaseT Klasa B (4K do 40m)
-
VE802R
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE883A
- VE883AT
- VE883AR
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AUST
- VE1901AEUT
- VE1801AUST
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE3912T
- VE2812AUST
- VE2812AEUT
- VE44PB
- VE66DTH
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE2812AT
- VE883R
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE7833
- VB905
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE607
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VB800
- VE901T
- VE901R
- VE901
- VE170RQ
- VE170Q
- VE814A
- VE849
- VE805R
- VE802
- VE802T
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE156T
- VE156R
- VE606
- VE606T
- VE606R
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
Odbiornik ekstendera HDMI HDBaseT-Lite (4K@40m) (HDBaseT klasa B)
VE802R
- Łączność HDBaseT – wydłuża połączenie HDMI na dużą odległość z zastosowaniem jednego kabla Cat 5e/6/6a
- POH (Power over HDBaseT) - dostarcza zasilanie z nadajnika do odbiornika na dużą odległość za pomocą jednego przewodu Cat 5e/6/6a
- Dwukierunkowy kanał RS-232 – umożliwia podłączenie do terminali szeregowych lub urządzeń szeregowych takich jak ekrany dotykowe i skanery kodu paskowego
- Dwukierunkowy kanał IR – transmisja IR przetwarzana jest w danym momencie w jednym kierunku
- Wszystkie Funkcje

Zalecane nadajniki
Odbiornik HDMI HDBaseT-Lite VE802R łączy się z nadajnikami* sygnału HDBaseT w celu wydłużenia zasięgu sygnałów do 70 m od źródła, przy użyciu kabla Cat 5e/6/6a. Urządzenie obsługuje przechodzenie sygnałów RS-232 i podczerwieni (IR), umożliwiając zdalne kontrolowanie urządzenia źródłowego HDMI z pilota (VE802R) przy równoczesnym przydzielaniu dostępu z jednostki lokalnej (VE802T) do urządzenia wyświetlającego HDMI. Zasięg sygnałów IR może również zostać wydłużony w obu kierunkach. Urządzenie VE802R jest zgodne z HDMI (3D, Deep Color,4k) i HDCP. Odbiornik VE802R jest doskonałym rozwiązaniem w centrach rozrywki cyfrowej lub wszelkich instalacjach wymagających doskonałej jakości obrazu.
* Kompatybilne moduły nadajnika HDBaseT: VE802T
Zawartość opakowania
- 1x odbiornik VE802R HDMI HDBaseT-Lite z POH
- 1x zasilacz
- 1x odbiornik IR
- 1x złącze zacisków śrubowych
- 1x skrócona instrukcja obsługi
- Łączność HDBaseT – wydłuża połączenie HDMI na dużą odległość z zastosowaniem jednego kabla Cat 5e/6/6a
- Zapobieganie zakłóceniom HDBaseT – zapobiega zakłóceniom sygnału w czasie transmisji wideo wysokiej jakości z zastosowaniem technologii HDBaseT
- POH (Power over HDBaseT) – dostarcza zasilanie od nadajnika do odbiornika na długim dystansie, przez jeden kabel Cat 5e/6/6a
- Dwukierunkowy kanał RS-232 – umożliwia podłączenie do terminali szeregowych lub urządzeń szeregowych takich jak ekrany dotykowe i skanery kodu paskowego
- Dwukierunkowy kanał IR – transmisja IR przetwarzana jest w danym momencie w jednym kierunku
- Do mocowania w szafie

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Impedancja | 100Ω |
| Maks. odległość | 1,8 m |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Impedancja | 100Ω |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 10,2 Gb/s (3,4 Gb/s na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 340 MHz |
| Zgodność | HDMI (3D, Deep Color, 4K) HDCP Consumer Electronics Control (CEC) |
| Maks. rozdzielczość / odległość | Do 4K przy 35 m (Cat 5e/6)/40 m (Cat 6a); 1080p przy 60 m (Cat 5e/6)/70 m (Cat 6a) *Obsługa 4K: 4096 x 2160 / 3840 x 2160 przy 60 Hz (4:2:0); 4096 x 2160 / 3840 x 2160 przy 30 Hz (4:4:4) |
| Audio | |
| Wejście | 1 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Wyjście | 1 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Sterowanie | |
| RS-232 | Złącze: 1 x 3-polowe złącze listwy zaciskowej, Szybkość transmisji w bodach: 19 200, bity danych: 8, Bity stopu: 1, brak parzystości i kontroli przepływu |
| Podczerwień | 1 x gniazdo Mini Jack Stereo (czarne) |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC (czarny) z blokadą |
| Pobór mocy | DC5V:4.37W:20BTU/h POH:5.46W:25BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.46 kg ( 1.01 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 14.04 x 12.30 x 3.00 cm (5.53 x 4.84 x 1.18 in.) |
| Wymiary (D x S x W) z mocowaniem | 14.04 x 12.30 x 3.00 cm (5.53 x 4.84 x 1.18 in.) |
| Wymiary (D x S x W) bez mocowania | 13.60 x 10.10 x 2.90 cm (5.35 x 3.98 x 1.14 in.) |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Poradniki dotyczące zastosowań
![]() |
Arkusz danych
ve802_extender_ss_en.pdf (1.06 MB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| ve802-user-manual-w.pdf (1.14 MB) | 2025-10-16 |
Skrócona instrukcja obsługi
ve802_extender_qsg.pdf (3.78 MB)Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
- Matrycowe przełączniki wideo
- Rozdzielacze wideo
- Przełączniki prezentacyjne
- Transmisja na odległość
- Audio / Video Connectivity
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.



