4-portowy przełącznik HDMI True 4K
VS481C
- Umożliwia podłączenie do 4 źródeł HDMI do jednego wyświetlacza HDMI
- HDMI 2.0 (3D, Deep Color, 4K); zgodny z HDCP 2.2
- Najwyższa jakość wideo - rozdzielczość True 4K - 4k x 2k @ 60 Hz (4:4:4)
- Wbudowany dwukierunkowy port szeregowy RS-232 do zaawansowanych systemów sterowania
- Wszystkie Funkcje




Przełącznik ATEN VS481C jest przeznaczony do zastosowań wymagających kierowania sygnału z 4 źródeł do jednego zgodnego urządzenia wyświetlającego. Umożliwia niezawodną transmisję wideo w rozdzielczości do True 4K (4096 x 2160 @ 60Hz 4:4:4), z szybkością do 18 Gb/s, 3D, Deep Color do 12 bitów oraz bezstratnych formatów audio HD. Funkcje przyjazne integratorom obejmują tryby Auto Switching do automatycznego wyboru portu, dwukierunkowy RS-232 oraz IR do zdalnego sterowania urządzeniami.
Zaprojektowany z myślą o spełnieniu współczesnych wymagań w zakresie transmisji sygnału True 4K i konstrukcji dostosowanej do potrzeb użytkowników, ATEN VS481C to wydajne rozwiązanie do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak kino domowe, sale konferencyjne, targi i centra handlowe.
Zawartość opakowania
- 1x VS481C 4-portowy przełącznik HDMI True 4K
- 1x zasilacz
- 1x pilot zdalnego sterowania w podczerwieni
- 1x kabel HDMI
- 1x skrócona instrukcja użytkowania
- Umożliwia podłączenie do 4 źródeł HDMI do jednego wyświetlacza HDMI
- HDMI 2.0 (3D, Deep Color, 4K); zgodny z HDCP 2.2
- Najwyższa jakość wideo - rozdzielczość True 4K - 4k x 2k @ 60 Hz (4:4:4)
- Wspiera HDR10+
- Obsługuje rozszerzenie IR
- Wbudowany dwukierunkowy port szeregowy RS-232 do zaawansowanych systemów sterowania
- Tryby automatycznego przełączania dla automatycznego wyboru portu
- Wskaźnik LED stanu urządzenia źródłowego
- Plug-and-play

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 4 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | 5 m @ 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:4:4) |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | 5 m @ 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:4:4) |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 18 Gb/s (6 Gb/s na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 600 MHz |
| Zgodność | HDMI 2.0 (3D, Deep Color, 4K) HDCP 2.2 Consumer Electronics Control (CEC) |
| Maks. rozdzielczość | 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:4:4) |
| Sterowanie | |
| RS-232 | Złącze:1 x DB-9 żeńskie (czarne) Prędkość transmisji:19200 / Bity danych:8 / Bity stopu:1 / Parzystość:Nie / Kontrola przepływu:Nie |
| Podczerwień | 1 x gniazdo Mini Stereo Jack (czarny) 1 x odbiornik podczerwieni (IR) |
| Przełączniki | |
| DIP | Auto Switch ON/OFF |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC Jack (z blokadą) |
| Pobór mocy | DC5V:0.924W:20BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0-40 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60 °C |
| Wilgotność | 0 - 80% RH, bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.47 kg ( 1.04 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 20.00 x 8.21 x 2.50 cm (7.87 x 3.23 x 0.98 in.) |
| Partia w opakowaniu | 10 sztuk |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
vs481c_video_switch_ss_en.pdf (1.2 MB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| vs481c_um_w_2021-06-10.pdf (2.11 MB) | 2021-06-10 |
Skrócona instrukcja obsługi
vs481c_video_switche_qsg.pdf (1.58 MB)Rysunek CAD
VS481C-ASM-V01_WEB.pdf (47.35 KB)Oprogramowanie układowe
| Opis | Wer. | Data wydania | Nazwa pliku |
| Firmware Upgrade | v1.1.104 | 2020-07-22 | vs481c_v1.1.104.zip |
Uwaga : W przypadku zapytań dotyczących wersji oprogramowania układowego starszych niż 3 lata, prosimy o kontakt z zespołem pomocy technicznej .
Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
- Konwertery wideo
- Transmisja na odległość
- Rozdzielacze wideo
- Matrycowe przełączniki wideo
- Przełączniki prezentacyjne
- AV over IP
- Procesory ścian wideo
- Przełączniki KVM Desktop
- Ekstendery KVM
- Przełączniki wideo
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.

