Recent bekeken
- Producten
- Professionele audio/video
- Video extenders
- Versterkers
-
VB802
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE8662
- VE883AT
- VE883AR
- VE883A
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AEUT
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE883R
- VE2812AEUT
- VE3912T
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE66DTH
- VE44PB
- VE2812AT
- VE1830
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE883
- VB905
- VE7835
- VE7833
- VE814A
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE2812T
- VE819T
- VE819
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VE607
- VB800
- VE901T
- VE901
- VE901R
- VE170RQ
- VE849
- VE849T
- VE805R
- VE802
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE606
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VB100
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
- Gebruikt twee Cat 5e-kabels om het HDMI-signaal uit te breiden
- Transmissie over grote afstanden: tot 60 m
- Biedt lokale HDMI-uitvoer
- 8-niveau EQ-afstemming om de beeldkwaliteit te verbeteren
- Alle functies
MSRP:Quote Upon Request

MSRP:Quote Upon Request
De VB802 HDMI Over Cat 5 Repeater is een apparaat voor het verlengen van het HDMI-signaal dat compatibel is met ATEN HDMI Over Cat 5 splitters of verlenger. De VB802 breidt het transmissiebereik met nog eens 60 m uit over twee Cat 5e-kabels.
Het gebruik van een extra repeater betekent dat de HDMI-signalen over nog grotere afstanden kunnen worden verzonden. Door tot 4 x VB802 en 1 x VE800R in een installatie te gebruiken, kunnen signalen over grotere afstanden worden overgebracht (tot 300 m).
Het gebruik van een extra repeater betekent dat de HDMI-signalen over nog grotere afstanden kunnen worden verzonden. Door tot 4 x VB802 en 1 x VE800R in een installatie te gebruiken, kunnen signalen over grotere afstanden worden overgebracht (tot 300 m).
Inhoud verpakking
- 1x VB802 HDMI Over Cat 5 Repeater
- 1x 0AD6-1605-24EG voedingsadapter
- 1x montageset
- 1x gebruiksaanwijzing
- Gebruikt twee Cat 5e-kabels om het HDMI-signaal uit te breiden
- Transmissie over grote afstanden – tot 60 m
- Biedt de snelste en efficiëntste manier om multimedia content van zender naar ontvanger te brengen
- Biedt lokale HDMI-uitvoer
- Compatibel met HDMI en HDCP
- HDMI (3D)
- Ondersteunt Dolby True HD en DTS HD Master Audio
- 8-niveau EQ-afstemming om de beeldkwaliteit te verbeteren
- Cascadeerbaar op vijf niveaus*
- Superieure videokwaliteit: HDTV-resoluties van 480p, 720p, 1080i en 1080p (1920 x 1080)
* De signaalkwaliteit is afhankelijk van de kabels. We adviseren STP Cat 5e/6-kabels of ATEN low skew-kabel (onderdeelnr. 2L-2801)

| Video Uitgang | |
| Interface’s | 1 x HDMI Type A Female (Zwart) 2 x RJ-45 Female |
| Verhindering | 100 Ω |
| Video | |
| Maximale Datatarief | 6.75 Gbps (2.25 Gbps Per Strook) |
| Maximale Bandbreedte | 225 MHz |
| Nakoming | HDMI (3D, Diepe Kleuren) HDCP Geschikt |
| Maximale Resoluties / Afstanden | Tot 1080p@40m; 1080i@60m |
| Geluidsuitgang | 1 x HDMI Type A Female (Zwart) |
| Connectoren | |
| Stroom | 1 x DC Stekker (Zwart) |
| Stroomverbruik | DC5V:12.28W:58BTU/h Let op: ● De meting in Watt geeft het typische stroomverbruik van het apparaat zonder externe belasting aan. ● De meting in BTU/h geeft het stroomverbruik van het apparaat aan wanneer het volledig wordt belast. |
| Omgeving | |
| Operatietemperatuur | 0 - 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20 - 60°C |
| Vochtigheid | 0 - 80% RH, Niet-condenserend |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Behuizing | Metaal |
| Gewicht | 0.25 kg ( 0.55 lb ) |
| Afmetingen (L x B x H) | 12.30 x 9.04 x 2.26 cm (4.84 x 3.56 x 0.89 in.) |
| Kartonnen Partij | 20 stuks |
| Let op | Houd er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat. |
Ga naar
| Compatible Receiver: VE800R |
Gegevensblad
vb802_extender_ss_en.pdf (258.65 KB)Snelstartgidsen
vb802_extender_qsg.pdf (1.45 MB)cad-tekening
VB802-ASM-V02_WEB.pdf (65.87 KB)Firmware
| Beschr. | Ver. | Uitgavedatum | Bestandsnaam |
| Firmware Upgrade | v1.1.107 | 2016-05-18 | vb802_v1.1.107.zip |
Let op : Voor verzoeken met betrekking tot firmwareversies die ouder zijn dan drie jaar, verzoeken wij u contact op te nemen met het technische ondersteuningsteam.
Compatibele producten Alles weergeven
Let op : Alle hierboven vermelde producten zijn gecontroleerd op volledige compatibiliteit met het beoogde gebruik, indien van toepassing (bijvoorbeeld compatibiliteit van Toetsenbord/video/muis met KVM-switches en -verlengers). Voor verdere vragen over functionaliteit kunt u terecht bij het Support Center voor hulp.
VB802
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART

VB802
HDMI Cat 5 Repeater (1080p bij 40m)CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Functies selecteren die u in de vergelijkingstabel wilt zien
Please use link below to share this comparison table
Processing...
