- Producten
- Professionele audio/video
- Video extenders
- HDBaseT™ B-Klasse (4K tot 40m)
-
VE901T
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE8662
- VE883AT
- VE883AR
- VE883A
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AEUT
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE883R
- VE2812AEUT
- VE3912T
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE66DTH
- VE44PB
- VE2812AT
- VE1830
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE883
- VB905
- VE7835
- VE7833
- VE814A
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE2812T
- VE819T
- VE819
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VE607
- VB800
- VE901
- VE901R
- VE170RQ
- VE849
- VE849T
- VE805R
- VE802
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE606
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VB100
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VB802
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
DisplayPort HDBaseT-Lite zender (4K bij 40 m; 1080p bij 70 m)
VE901T
- HDBaseT-connectiviteit: verlengt een DisplayPort-verbinding tot 70 meter via een enkele Cat 6a-kabel of ATEN 2L-2910 Cat 6-kabel
- Alle functies


Aanbevolen ontvangers
De VE901T DisplayPort HDBaseT-Lite zender kan de verbinding met een DisplayPort-scherm over een afstand van 70 m uitbreiden met een Cat 6/6a/ATEN 2L-2910 Cat 6-kabel. Deze combinatie van ATEN- en HDBaseT-technologie ondersteunt het delen van 4K-media tot een afstand van 40 m, wat een eenvoudige, aanpasbare en voordelige oplossing vormt voor elke professionele A/V-installatie.
De VE901T DisplayPort HDBaseT-Lite zender is de perfecte keuze voor professionele A/V-installaties die bescherming nodig hebben tegen interferentie van videosignalen, zoals in medische en militaire installaties. Met zijn lichte en gemakkelijk te monteren ontwerp, en een antislip vergrendelmechanisme voor de DC-connector, kan de VE901T vrijwel overal worden geïnstalleerd en voor gemoedsrust zorgen met zijn feilloze betrouwbaarheid.
Inhoud verpakking
- 1x VE901T DisplayPort HDBaseT-Lite zender
- 1x 0AD6-1F05-26EG voedingsadapter
- 1x gebruiksaanwijzing
- HDBaseT-connectiviteit: verlengt een DisplayPort-verbinding tot 70 meter via een enkele Cat 6a-kabel of ATEN 2L-2910 Cat 6-kabel
- DisplayPort v1.1*; ondersteunt HDCP 1.4
- Superieure videokwaliteit: 4K bij 35 m (Cat 5e/6) / 40 m (Cat 6a/ATEN 2L-2910 Cat 6-kabel) en 1920 x 1080 bij 60 m (Cat 5e/6) / 70 m (Cat 6a/ATEN 2L-2910 Cat 6-kabel)
- HDBaseT Anti-Jamming: weerstaat interferentie van het signaal tijdens videooverdracht met HDBaseT-technologie
- Voorzien van 3,3 V / 500 mA stroomuitgang voor het voeden van hulpapparatuur
- Plug-and-play
- In rek monteerbaar
*Opmerking:
DisplayPort v1.1 ondersteunt tot 4Kx2K bij 30 Hz.

| Video Invoer | |
| Interface’s | 1 x DisplayPort Female (Zwart) |
| Verhindering | 100 Ω |
| Maximale Afstand | 1.5 m |
| Video | |
| Maximale Datatarief | 10.2Gbps (3.4Gbps per strook) |
| Maximale Pixel Klok | 297 MHz |
| Nakoming | DisplayPort (Diepe Kleuren, 4K) Geschikt voor HDCP |
| Maximale Resoluties / Afstanden | Tot 4K@35m (Cat 5e/6) / 40m (Cat 6a/ATEN 2L-2910 Cat6); 1080p@60m (Cat 5e/6) / 70m (Cat 6a/ATEN 2L-2910 Cat6) *4K ondersteund: 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 30Hz (4:4:4) |
| Geluid | |
| Uitgang | n.v.t. |
| Invoer | 1 x DisplayPort Female (Zwart) |
| Connectoren | |
| Stroom | 1 x DC-Stekker (Zwart) met vergrendeling |
| Eenheid tot Eenheid | 1 x RJ-45 Female |
| Stroomverbruik | DC5V:2.84W:13BTU/h Let op: ● De meting in Watt geeft het typische stroomverbruik van het apparaat zonder externe belasting aan. ● De meting in BTU/h geeft het stroomverbruik van het apparaat aan wanneer het volledig wordt belast. |
| Omgeving | |
| Operatietemperatuur | 0 - 40°C |
| Opslagtemperatuur | -20 - 60°C |
| Vochtigheid | 0 - 80% RH, Niet-condenserend |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Behuizing | Metaal |
| Gewicht | 0.24 kg ( 0.53 lb ) |
| Afmetingen (L x B x H) met steun | 9.77 x 8.70 x 3.00 cm (3.85 x 3.43 x 1.18 in.) |
| Afmetingen (L x B x H) zonder steun | 9.42 x 6.60 x 2.90 cm (3.71 x 2.6 x 1.14 in.) |
Compatibele producten Alles weergeven
- Video Matrix Switches
- Presentatieschakelaars
- Bureaublad KVM-schakelaars
- Video extenders
- Audio / Video Connectivity
Let op : Alle hierboven vermelde producten zijn gecontroleerd op volledige compatibiliteit met het beoogde gebruik, indien van toepassing (bijvoorbeeld compatibiliteit van Toetsenbord/video/muis met KVM-switches en -verlengers). Voor verdere vragen over functionaliteit kunt u terecht bij het Support Center voor hulp.
Geschikte Kabels Alles weergeven
VE901T
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART

