- Producten
- Professionele audio/video
- Video extenders
- HDBaseT™ A-Klasse (4K tot 100m)
-
VE816R
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE8662
- VE883AT
- VE883AR
- VE883A
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AEUT
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE883R
- VE2812AEUT
- VE3912T
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE66DTH
- VE44PB
- VE2812AT
- VE1830
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE883
- VB905
- VE7835
- VE7833
- VE814A
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE2812T
- VE819T
- VE819
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VE607
- VB800
- VE901T
- VE901
- VE901R
- VE170RQ
- VE849
- VE849T
- VE805R
- VE802
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE606
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VB100
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VB802
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
4K HDMI HDBaseT-ontvanger met Schaler (4K bij 100 m) (HDBaseT Class A)
VE816R
- Breidt HDMI-, RS-232- en IR-signalen uit tot 100 m over een enkele Cat 5e/6/6a- of ATEN 2L-2910 Cat 6-kabel
- Scaler: schaalt video's met verschillende resoluties tot hun optimale uitvoer voor weergave en om zwart scherm te voorkomen*
- Video Wall: bevat videomuurprofielen zodat aangepaste schermindelingen mogelijk zijn via een intuïtieve web GUI**
- Superieure videokwaliteit: 4K tot 100 m 1080p tot 150 m
- Alle functies



Aanbevolen zenders
De ATEN VE816R 4K HDMI HDBaseT-ontvanger met schaler is ontworpen om samen te werken met verschillende ATEN HDBaseT Matrix-switches om 4K HDMI-signalen tot 100 m uit te breiden over een enkele Cat 5e/6/6a- of ATEN 2L-2910 Cat 6-kabel en tegelijkertijd video's met verschillende resoluties te schakelen voor een optimale weergave.
De VE816R ondersteunt bidirectionele doorvoer van RS-232-kanalen en IR-signalen en biedt gebruikers de mogelijkheid om compatibele apparaten op afstand te controleren. Wanneer u werkt met een ATEN HDBaseT-matrix, beschikt de VE816R over Frame Sync en Cable Quality Tester-technologieën voor vloeiende video en een intuïtief testproces voor kabels.
Bij het werken met ATEN HDMI HDBaseT-Lite Matrix Schakelaars of Modulaire matrix schakelaars met HDBaseT-uitgangskaarten, ondersteunt de VE816R videowall-integratie en ATEN’s Seamless Switching-functie, waardoor gebruikers de ultieme AV-ervaringen krijgen.
Inhoud verpakking
- 1x VE816R 4K HDMI HDBaseT-ontvanger met schaler
- 1x 2XRT-0004G IR-zender
- 1x 2XRT-003G-1 IR-ontvanger
- 1x aansluitblok
- 1x 0AD6-1005-26EG voedingsadapter
- 1x gebruiksaanwijzing
- Breidt HDMI-, RS-232- en IR-signalen uit tot 100 m over een enkele Cat 5e/6/6a- of ATEN 2L-2910 Cat 6-kabel
- Compatibel met HDCP 2.2
- Superieure videokwaliteit:
• 4K tot 100 m
• 1080p tot 150 m - HDBaseT Long Reach Mode: geactiveerd door RS-232 commando’s breidt de Long Reach Mode signalen uit tot 150 m, 1080p, via een enkele Cat 5e/6-kabel
- Schaler: schaalt video's met verschillende resoluties tot hun optimale uitvoer voor weergave en om zwart scherm te voorkomen*
- Video Wall: bevat videomuurprofielen zodat aangepaste schermindelingen mogelijk zijn via een intuïtieve web GUI**
- Seamless Switch™: bijna-nul tweede schakeling dat voor continue videostromen, real-time schakelen en stabiele signaaloverdracht zorgt**
- HDBaseT Anti-Jamming: weerstaat signaalinterferentie tijdens videotransmissie met HDBaseT-technologie
- Bi-directioneel RS-232-kanaal: hiermee kunt u verbinding maken met seriële terminals of seriële apparaten, zoals aanraakschermen en streepjescode-scanners
- Bidirectioneel IR-kanaal: IR-transmissie wordt in één richting tegelijk verwerkt***
- Tester voor kabelkwaliteit: onderzoekt de kabelkwaliteit van de categorie via detectie van het signaalniveau van HDBaseT Matrix-switches naar de VE816R.
- FrameSync: voorkomt beeldverscheuring door de framesnelheid van de schaleruitvoer te synchroniseren met de framesnelheid van het invoersignaal
- Firmware-upgrade op afstand
- Ingebouwde 8KV/15KV ESD-bescherming
- Plug-and-play
- In rek monteerbaar
Opmerking:
1. Video’s worden mogelijk niet binnen het bereik weergegeven als Seamless Switch™ of Video Wall is ingeschakeld; pas in dat geval de instellingen voor de weergave op het apparaat aan.
2. De functies Seamless Switch™ en video wall zijn beschikbaar als de VE816R wordt gebruikt met de ATEN HDBaseT Matrix. Zie voor meer informatie de compatibiliteitslijst hieronder
3. Ondersteunt full frequency IR-signalen van 30 KHz tot 56 KHz.

| Video Invoer | |
| Interface’s | 1 x RJ-45 Female (Zilver) |
| Verhindering | 100 Ω |
| Video Uitgang | |
| Interface’s | 1 x HDMI Type A Female (Zwart) |
| Verhindering | 100 Ω |
| Maximale Afstand | 3 m |
| Video | |
| Maximale Datatarief | 10.2 Gbps (3.40 Gbps per strook) |
| Maximale Pixel Klok | 340 MHz |
| Nakoming | HDMI (3D, 4K, Diepe Kleuren) Geschikt voor HDCP2.2 Geschikt voor HDBaseT |
| Maximale Resoluties / Afstanden | Tot 4K@70m (Cat 5e/6) / 100m (Cat 6a/ATEN 2L-2910 Cat6); 1080p@100m (Cat 5e/6/6a) *4K ondersteund: 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:2:0); 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 30Hz (4:4:4) |
| Connectoren | |
| Eenheid tot Eenheid | 1 x RJ-45 Female |
| Stroom | 1 x DC Stekker (Zilver) |
| Controle | |
| IR Kanaal | 1 x Mini Stereostekker Female (Zwart); |
| RS-232 Kanaal | 1 x Eindblok, 3-polig (Groen) |
| Schakelaars | |
| Firmware-upgrade | 1 x Schuifschakelaar - AAN/UIT |
| Stroomverbruik | DC5V:9.09W:28BTU/h Let op: ● De meting in Watt geeft het typische stroomverbruik van het apparaat zonder externe belasting aan. ● De meting in BTU/h geeft het stroomverbruik van het apparaat aan wanneer het volledig wordt belast. |
| Omgeving | |
| Operatietemperatuur | 0 - 40°C |
| Opslagtemperatuur | -20 - 60°C |
| Vochtigheid | 0 - 80% RH, Niet-condenserend |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Behuizing | Metaal |
| Gewicht | 0.67 kg ( 1.48 lb ) |
| Afmetingen (L x B x H) met steun | 16.80 x 14.69 x 3.00 cm (6.61 x 5.78 x 1.18 in.) |
| Afmetingen (L x B x H) zonder steun | 16.60 x 12.49 x 2.90 cm (6.54 x 4.92 x 1.14 in.) |
| Kartonnen Partij | 5 stuks |
Snelstartgidsen
ve816r_extender_qsg.pdf (1.29 MB)cad-tekening
VE816R-ASM-V02_WEB.pdf (30.31 KB)Firmware
| Beschr. | Ver. | Uitgavedatum | Bestandsnaam |
| Firmware Upgrade | v2.2.211 | 2021-07-02 | ve816r_v2.2.211_fw.zip |
Let op : Voor verzoeken met betrekking tot firmwareversies die ouder zijn dan drie jaar, verzoeken wij u contact op te nemen met het technische ondersteuningsteam.
Let op : Alle hierboven vermelde producten zijn gecontroleerd op volledige compatibiliteit met het beoogde gebruik, indien van toepassing (bijvoorbeeld compatibiliteit van Toetsenbord/video/muis met KVM-switches en -verlengers). Voor verdere vragen over functionaliteit kunt u terecht bij het Support Center voor hulp.
Geschikte Kabels Alles weergeven
Compatibele accessoires Alles weergeven
VE816R
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART

