- Producten
- Professionele audio/video
- Video extenders
- Versterkers
-
VB905
- VE8962R
- VE8962T
- VE1833
- VE8662
- VE883AT
- VE883AR
- VE883A
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AEUT
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE883R
- VE2812AEUT
- VE3912T
- VE781010
- VE781020
- VE781030
- VE66DTH
- VE44PB
- VE2812AT
- VE1830
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VE883
- VE7835
- VE7833
- VE814A
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE2812T
- VE819T
- VE819
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VE607
- VB800
- VE901T
- VE901
- VE901R
- VE170RQ
- VE849
- VE849T
- VE805R
- VE802
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE606
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VB100
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VB802
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
True 4K DisplayPort Booster
VB905
- Breidt True 4K-signaaltransmissie uit tot 5 m
- Ondersteunt DisplayPort 1.2a en HDCP 2.2
- Ondersteunt HDR
- Cascadeschakeling 3 niveaus om het True 4K-signaal uit te breiden tot 20 m
- Alle functies


De ATEN VB905 breidt het True 4K-signaal van een bronapparaat uit naar een scherm tot 5 meter afstand. Voor transmissie over grotere afstanden kan de VB905 in cascade worden geschakeld tot op 3 niveaus (20 meter) wat een ultieme kleur- en beeldkwaliteit garandeert.
De VB905 ondersteunt alle DisplayPort-apparaten. Voor een flexibele installatie kan de versterker in een rek worden gemonteerd wat een uitstekende
Inhoud verpakking
- 1x VB905 True 4K DisplayPort Booster
- 1x 0AD6-1705-26EG voedingsadapter
- 1x gebruiksaanwijzing
- Breidt True 4K-signaaltransmissie uit tot 5 m
- Ondersteunt DisplayPort 1.2a en HDCP 2.2
- Superieure videokwaliteit – tot True 4K-resoluties van 4096 x 2160 bij 60 Hz (4:4:4)
- Ondersteunt HDR
- Cascadeschakeling 3 niveaus om het True 4K-signaal uit te breiden tot 20 m
- Een enkele eenheid kan vanaf het bronapparaat worden gevoed
- Plug-and-play
Kan in rek worden gemonteerd
Opmerking: Een grotere transmissie-afstand is mogelijk met lagere gegevenssnelheden. Als de transmissievan hoge kwaliteit moet blijven, gebruik dan een kabel van hogere kwaliteit.

| Video Invoer | |
| Interface’s | 1 x DisplayPort Female (20-pin) |
| Maximale Afstand | Tot 4Kx2K@60Hz (4:4:4) / 5m 1080p@60Hz / 5m |
| Video Uitgang | |
| Interface’s | 1 x DisplayPort Female (20-pin) |
| Maximale Afstand | Tot 4Kx2K@60Hz (4:4:4) / 5m 1080p@60Hz / 5m |
| Video | |
| Maximale Datatarief | 21,6 Gpbs (2,25 Gbps Per Strook) |
| Nakoming | DP1.2a HDCP 2.2 |
| Maximale Resolutie | 4096 x 2160@60Hz (4:4:4) |
| Connectoren | |
| Stroom | 1 x DC Stekker |
| Stroomverbruik | DC5V:0.937W:4BTU/h Let op: ● De meting in Watt geeft het typische stroomverbruik van het apparaat zonder externe belasting aan. ● De meting in BTU/h geeft het stroomverbruik van het apparaat aan wanneer het volledig wordt belast. |
| Omgeving | |
| Operatietemperatuur | 0 - 40°C |
| Opslagtemperatuur | -20 - 60°C |
| Vochtigheid | 0 - 80% RH, Niet-condenserend |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Behuizing | Metaal |
| Gewicht | 0.05 kg ( 0.11 lb ) |
| Afmetingen (L x B x H) | 5.84 x 3.53 x 2.06 cm (2.3 x 1.39 x 0.81 in.) |
| Kartonnen Partij | 10 stuks |
| Let op | Houd er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat. |
Gegevensblad
vb905_extender_ds_en.pdf (1.05 MB)Snelstartgidsen
VB905-4K-DisplayPort-Booster-qsg.pdf (973.12 KB)cad-tekening
VB905-asm-V01_WEB.pdf (41.62 KB)Compatibele producten Alles weergeven
- Video Splitters
- Bureaublad KVM-schakelaars
- Kabel KVM-schakelaars
- Video extenders
- Audio / Video Connectivity
- Computer Peripherals & Cables
Let op : Alle hierboven vermelde producten zijn gecontroleerd op volledige compatibiliteit met het beoogde gebruik, indien van toepassing (bijvoorbeeld compatibiliteit van Toetsenbord/video/muis met KVM-switches en -verlengers). Voor verdere vragen over functionaliteit kunt u terecht bij het Support Center voor hulp.
Geschikte Kabels Alles weergeven
VB905
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART

