4-portowy rozdzielacz HDMI 4K
VS184A
- Możliwość podłączenia jednego źródła sygnału HDMI do czterech wyświetlaczy HDMI jednocześnie
- Standard HDMI (3D, Deep Color, 4kx2k); zgodny z normą HDCP 1.4
- Transmisja danych na duże odległości - do 15 m (24 AWG)
- Obsługuje maksymalną szybkość transmisji danych 10,2 Gb/s
- Wszystkie Funkcje



Rozdzielacz (splitter) VS184A HDMI jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które muszą przesyłać cyfrowy sygnał obrazu wysokiej rozdzielczości pochodzący z jednego źródła do czterech wyświetlaczy jednocześnie. Obsługuje wszystkie urządzenia ze złączem HDMI, takie jak odtwarzacze DVD, dekodery satelitarne oraz wszystkie wyświetlacze HDMI.
Rozgałęźnik VS184A HDMI jest zgodny ze standardem HDCP (High Bandwidth Digital Content Protection), w związku z czym sprawdza się w połączeniu ze wszystkimi wyświetlaczami HDMI w kinach domowych, a także w zastosowaniach korporacyjnych, edukacyjnych i handlowych.
Zawartość opakowania
- 1x 4-portowy rozgałęźnik sygnału HDMI VS184A
- 1x zasilacz
- 1x kabel HDMI
- 1x skrócona instrukcja obsługi
- Możliwość podłączenia jednego źródła sygnału HDMI do czterech wyświetlaczy HDMI jednocześnie
- Standard HDMI (3D, Deep Color, 4kx2k); zgodny z normą HDCP 1.4
- Obsługa rozdzielczości do Ultra HD 4kx2k oraz 1080p Full HD
- Obsługa Dolby True HD oraz DTS HD Master Audio
- Transmisja danych na duże odległości - do 15 m (24 AWG)
- Obsługuje maksymalną szybkość transmisji danych 10,2 Gb/s
- Plug-and-play- nie jest wymagana instalacja oprogramowania
Uwaga: Transmisja na duże odległości do 20 m (z kablem ATEN 2L-7D20H)

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | 1,8 m |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 4 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 10,2 Gb/s (3,4 Gb/s na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 340 MHz |
| Zgodność | HDMI (3D, Deep Color, 4K); Zgodność z HDCP |
| Maks. rozdzielczość | Do 4096 x 2160 / 3840 x 2160 przy 60 Hz (4:2:0); 4096 x 2160 / 3840 x 2160 przy 30 Hz (4:4:4) |
| Maks. odległość | Do 15 m |
| Audio | |
| Wejście | 1 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Wyjście | 4 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC |
| Pobór mocy | DC5.3V:6.02W:28BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0-50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.47 kg ( 1.04 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 20.00 x 8.00 x 2.50 cm (7.87 x 3.15 x 0.98 in.) |
| Partia w opakowaniu | 20 szt. |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Historie sukcesu
![]() |
Arkusz danych
vs182a_184a_video_splitter_ds_en.pdf (552.92 KB)Skrócona instrukcja obsługi
VS182A-VS184A-2-4-Port-HDMI-Splitter-qsg.pdf (1.6 MB)Rysunek CAD
VS184A-ASM-V02_WEB.pdf (40.29 KB)Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
- Konwertery wideo
- Transmisja na odległość
- Przełączniki wideo
- Procesory ścian wideo
- Przełączniki KVM Desktop
- Przełączniki KVM kablowe
- Ekstendery KVM
- AV over IP
- Rozdzielacze wideo
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.

