8-portowy rozdzielacz VGA (350MHz)
VS98A
- Sygnał z jednego wejścia na osiem wyjść wideo
- Obsługa połączen kaskadowych do 3 poziomów - mozliwość rozdzielenia nawet na 512 sygnałów wideo
- Wysoka jakość obrazu: rozdzielczość 1920 x 1440 przy 60 Hz
- Obsługa czestotliwości 350 MHz
- Wszystkie Funkcje
VS98A to rozdzielacz (splitter) sygnału wideo, który nie tylko propaguje sygnał dowolnego monitora VGA, XGA, SVGA, UXGA lub Multisync na osiem wyjść, ale także wzmacnia go i umozliwia przesłanie na odległość do 65m. Urządzenia można łączyć kaskadowo, zapewniając obsługę maksymalnie 512 wyświetlaczy. VS98A obsługuje częstotliwość 350MHz i doskonale sprawdza się podczas nadawania sygnalu z bezpiecznej lokalizacji i wzmacniania go na potrzeby prezentacji w miejscach publicznych i miejscach pracy. Moze równiez służyć do prowadzenia prezentacji wideo w warunkach biurowych lub edukacyjnych.
Zawartość opakowania
- 1x 8-portowy rozdzielacz VGA VS98A
- 1x zasilacz
- 1x instrukcja obsługi
- Sygnał z jednego wejścia na osiem wyjść wideo
- Obsługa połączeń kaskadowych do 3 poziomów - mozliwość rozdzielenia nawet na 512 sygnałów wideo
- Obsługa częstotliwości 350 MHz
- Nadawanie sygnału na dużą odległość - do 30 m
- Wysoka jakość obrazu: rozdzielczość 1920 x 1440 przy 60 Hz
- Kompatybilność z technologiami DDC, DDC2, DDC2B (tylko port 1)
- Obsługa monitorów VGA, XGA, SVGA, UXGA, WUXGA oraz Multisync
- Obudowa w całości z metalu

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x HDB-15 Męskie (niebieski) |
| Impedancja | 75 Ω |
| Maks. odległość | 1,8 m |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 8 x HDB-15 Żeńskie (niebieski) |
| Impedancja | 75 Ω |
| Wideo | |
| Maks. szerokość pasma | 350 MHz |
| Maks. rozdzielczość | Do 1920 x 1440 |
| Maks. odległość | Do 30 m |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.69 kg ( 1.52 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 20.00 x 7.51 x 4.40 cm (7.87 x 2.96 x 1.73 in.) |
| Partia w opakowaniu | 20 szt. |
| Pobór mocy | DC9V:5W:23BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Historie sukcesu
![]() |
Arkusz danych
vs92a_94a_98a_video_splitter_ss_en.pdf (589.63 KB)Skrócona instrukcja obsługi
VS92A-VS94A-VS98A-2-4-8-Port Video Splitter-qsg.pdf (1.31 MB) vs92a94a98a_userguide_100726.pdf (462.93 KB)Rysunek CAD
VS98A-ASM-V02_WEB.pdf (29.12 KB)VS98A
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Wybieranie cech do wyświetlenia w porównaniu
Please use link below to share this comparison table
Processing...

