2-portowy rozdzielacz HDMI True 4K
VS82H
- Rozdziela jedno źródło True 4K jednocześnie na dwa wyświetlacze HDMI
- Funkcja automatycznego zmniejszania rozdzielczości - automatyczne dostosowanie rozdzielczości do 1080p dla wyświetlaczy 1080p w celu optymalnego dopasowania
- HDMI 2.0 (3D, Deep Color, 4K); zgodny z HDCP 2.2
- Wytrzymała, wysokiej jakości obudowa z aluminium
- Wszystkie Funkcje




Szeroka kompatybilność
Połącz się z dowolnym źródłem wideo HDMI i po prostu rozdziel obraz. Nie są wymagane żadne sterowniki.


Zwarta i wytrzymała
Solidna obudowa o małych rozmiarach wykonana z wysokiej jakości aluminium.
Płynne i wydajne działanie
Wysoka kompatybilność od źródła do wyświetlacza dla odpowiedniej rozdzielczości - za każdym razem.

Zawartość opakowania
- 1x VS82H 2-portowy rozdzielacz HDMI True 4K
- 1x kabel Micro-USB
- 1x skrócona instrukcja obsługi
Rozdzielacz (splitter) ATEN VS82H oferuje doskonałą rozdzielczość obrazu wideo True 4K i bezstratną jakość podczas przesyłania jednego źródła cyfrowego obrazu o wysokiej rozdzielczości na dwa wyświetlacze. Obsługuje urządzenia wyposażone w złącze HDMI - od odtwarzaczy DVD, dekoderów satelitarnych po wszystkie wyświetlacze z wejściem HDMI.
Oprócz zgodności z HDCP 2.2, VS82H jest wyposażony w automatyczne wykrywanie EDID, które zawsze zapewnia najlepszą rozdzielczość na różnych ekranach. Wraz z obsługą Dolby® TrueHD i DTS-HD™ Master 7.1 Audio, VS82H zapewnia także wolny od zniekształceń i doskonałej jakości dźwięk.
Co więcej, VS82H może być zasilany bezpośrednio z urządzenia podłączonego przez port Micro-USB, co stanowi efektywne rozwiązanie dla zastosowań osobistych, korporacyjnych, edukacyjnych i komercyjnych.
- Rozdziela jedno źródło True 4K jednocześnie na dwa wyświetlacze HDMI
- Funkcja automatycznego zmniejszania rozdzielczości - automatyczne dostosowanie rozdzielczości do 1080p dla wyświetlaczy 1080p w celu optymalnego dopasowania
- HDMI 2.0 (3D, Deep Color, 4K); zgodny z HDCP 2.2
- Rozdzielczość wideo True 4K (do 4096 x 2160 @ 60 Hz; 4:4:4); obsługa HDR
- Maksymalny transfer danych: do 18 Gbps (6 Gbps na tor)
- Wsparcie dla standardów Dolby® TrueHD i DTS-HD™ Master 7.1
- Automatyczna detekcja EDID – ciesz się wysoką jakością wyświetlania i korzystaj z najlepszej rozdzielczości na różnych ekranach
- Wytrzymała, wysokiej jakości obudowa z aluminium

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x wtyk HDMI typ A (czarny) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | 30 cm / 4K@60Hz (4:4:4) |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 2 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | 3 m / 4K@60Hz (4:4:4) |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 18 Gb/s (6 Gb/s na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 600 MHz |
| Zgodność | HDMI 2.0 (3D, Deep Color, 4K); HDCP 2.2 |
| Maks. rozdzielczość | Do 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:4:4) |
| Złącza | |
| Port USB | 1x gniazdo micro USB + przewód Micro-USB do USB (50cm) Do aktualizacji firmware & źródło zasilania |
| Ustawienia EDID | PORT-1 & Default |
| Diody LED | |
| Stan | x 2 (niebieska) - wyjście HDMI x 1 (niebieska) - zasilanie |
| Pobór mocy | DC 5V:1.35W:4.6BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0-40 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60 °C |
| Wilgotność | 0 - 80% RH, bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metalowa (aluminum) |
| Masa | 0.09 kg ( 0.2 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 8.80 x 6.00 x 1.50 cm (3.46 x 2.36 x 0.59 in.) |
| Partia w opakowaniu | 40 sztuk |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
vs82h_video_splitter_ds_en.pdf (758.42 KB)Skrócona instrukcja obsługi
VS82H-2-Port-True-4K-HDMI-Splitter-qsg.pdf (895.86 KB)Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
- Konwertery wideo
- Transmisja na odległość
- Przełączniki wideo
- Przełączniki prezentacyjne
- Ekstendery KVM
- Rozdzielacze wideo
- Audio / Video Connectivity
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.


