Emulator VGA EDID
2A-130G
- Zastępuje monitor w miejscu, w którym zlokalizowane jest źródłowe urządzenie komputerowe/wideo
- Wbudowany rejestr danych EDID — standardowe informacje ATEN EDID są zapisane w urządzeniu
- Najwyższa jakość sygnału wideo — do 1920x1200 przy 60 Hz, 1366 x 768 przy 60Hz
- Zasilanie przez USB — nie jest potrzebny zewnętrzny zasilacz
- Wszystkie Funkcje
Emulator 2A-130G VGA EDID jest przeznaczony do instalacji z przedłużaczem ATEN KVM lub przedłużaczami wideo, w których w lokalizacji źródłowego urządzenia komputerowego/wideo nie ma lokalnego monitora. 2A-130G emuluje domyślne ustawienia identyfikacji wyświetlacza ATEN EDID (Extended Display Identification Information) i przechowuje je w pamięci nieulotnej. To oznacza, że źródłowe urządzenie komputerowe/wideo „widzi” wyświetlacz, chociaż ten nie jest bezpośrednio podłączony.
Produkt 2A-130G współpracuje z każdą instalacją z przełącznikiem ATEN KVM lub przedłużaczem wideo, gdzie nie jest potrzebny lokalny monitor. W prosty i ekonomiczny sposób rozwiązuje problemy związane z uruchamianiem bez podłączonego monitora.
Zawartość opakowania
- 1x emulator 2A-130G VGA EDID
- Zastępuje monitor w miejscu, w którym zlokalizowane jest źródłowe urządzenie komputerowe/wideo
- Wbudowany rejestr danych EDID — standardowe informacje ATEN EDID są zapisane w urządzeniu
- Standard ATEN EDIT obsługuje wszystkie popularne rozdzielczości
- Najwyższa jakość sygnału wideo — do 1920x1200 przy 60 Hz, 1366 x 768 przy 60Hz
- Zasilanie przez USB — nie jest potrzebny zewnętrzny zasilacz
- Nie jest potrzebne oprogramowanie — nie ma problemów z kompatybilnością i instalacją, nie trzeba nic konfigurować
- Kompatybilne przedłużacze: CE774, CE775, CE700A, CE750, CE770, CE800B,CE350, CE370, CE250A, CE252, VE150A, VE170, VE200, VE300,VE500
- Kompatybilne rozdzielacze (podłączanie do portu 1): VS132A/134A/138A, VS92A/94A/98A, VS82/84/88, VS0116, VS132, VS102, VS1204T, VS1208T, VS1504T, VS1508T
- Obsługiwana rozdzielczość

| Złącza | |
| Wideo | 1 x HDB-15 Męskie (niebieski) |
| Zasilanie | 1 x USB typ A męskie |
| Diody LED | |
| Zasilanie | 1 (zielony) |
| Wideo | 1920 x 1200 przy 60 Hz 1366 x 768 przy 60 Hz |
| Długość kabla | 0,35 m |
| Pobór mocy | DC5V:0.1W:1BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0-50°C |
| Temperatura przechowywania | -20-60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Plastik |
Arkusz danych
2a-130g_others_ss_en.pdf (761.94 KB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| ATEN-KN-Gereric-Trap-MIB-reference-guide-w.pdf (303.17 KB) | 2026-03-24 |
Skrócona instrukcja obsługi
2A-130G-VGA-EDID-Emulator-qsg.pdf (448.93 KB)Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
2A-130G
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Wybieranie cech do wyświetlenia w porównaniu
Please use link below to share this comparison table
Processing...
