Adapter DisplayPort do VGA
VC925
- Obsługa VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA i rozdzielczości do 1920x1200 (PC) / 1080p (HDTV)
- Nie jest wymagana instalacja oprogramowania ani sterowników
- Wszystkie Funkcje


Plug-n-Play
Nie jest wymagane żadne oprogramowanie instalacyjne ani sterowniki. VC925 jest idealnym rozwiązaniem do podłączenia wyjścia DisplayPort do wyświetlacza z wejściem VGA.
Doskonała rozdzielczość wideo
Wspiera VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA i rozdzielczości do 1920 x 1200 oraz 1080p, dzięki czemu jest bardzo kompatybilny z różnymi urządzeniami.


Najwyższa jakość sygnału
Wewnętrzne osłony z folii miedzianej zapewniają integralność sygnału i minimalizują zakłócenia zewnętrzne, dając niezawodny i najwyższej jakości sygnał.
Urządzenie VC925 to adapter DisplayPort do VGA, umożliwiający podłączenie wyjścia DisplayPort urządzenia do wejścia VGA telewizora lub innego monitora.
Zawartość opakowania
- 1x adapter DisplayPort do VGA
- Obsługa VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA i rozdzielczości do 1920x1200 (PC) / 1080p (HDTV)
- Nie jest wymagana instalacja oprogramowania ani sterowników
| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x wtyk DisplayPort (biały) |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDB-15 (niebieskie) |
| Wideo | |
| Maks. zegara pikseli | 165 MHz |
| Maks. rozdzielczość | Wejście: do 4096 x 2160@60Hz (4:4:4) Wyjście: do 1920 x 1200 |
| Zgodność | DP 1.2 |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 50 ºC |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60 ºC |
| Wilgotność | 0 - 80% RH, bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Plastik |
| Masa | 0.04 kg ( 0.1 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 18.00 x 4.50 x 1.50 cm (7.09 x 1.77 x 0.59 in.) |
| Partia w opakowaniu | 40 sztuk |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Skrócona instrukcja obsługi
vc925-vc985-converter-qsg-BSMI.pdf (285.35 KB)Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
- Przełączniki prezentacyjne
- Transmisja na odległość
- Przełączniki KVM Desktop
- Przełączniki KVM Rack
- Przełączniki KVM kablowe
- Ekstendery KVM
- Przełączniki KVM over IP
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
