Adapter Mini DisplayPort do VGA
VC920
- Adapter obsługuje produkty Mac, w tym MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini oraz Mac Pro
- Nie jest wymagane instalowanie oprogramowania ani sterowników
- Obsługa standardów VGA, SVGA, XGA, SXGA i UXGA oraz rozdzielczości do 1920x1200 (PC) / 1080p (HDTV)
- Wszystkie Funkcje



Plug-n-Play
Nie jest wymagane żadne oprogramowanie instalacyjne ani sterowniki. VC920 jest idealnym rozwiązaniem do podłączenia wyjścia Mini DisplayPort do wyświetlacza z wejściem VGA.
Doskonała rozdzielczość wideo
Wspiera VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA i rozdzielczości do 1920 x 1200 oraz 1080p, dzięki czemu jest bardzo kompatybilny z różnymi urządzeniami.

Adapter z Mini DisplayPort na VGA umożliwia podłączenie urządzenia z gniazdem Mini DisplayPort do wyświetlacza ze złączem VGA.
Adapter ten współpracuje z produktami Mac, w tym MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini oraz Mac Pro.
Zawartość opakowania
- 1x adapter VC920 z Mini DisplayPort na VGA
- Konwertuje sygnały Mini DisplayPort do wyjścia VGA
- Obsługa standardów VGA, SVGA, XGA, SXGA i UXGA oraz rozdzielczości do 1920x1200 (komputer) / 1080p (telewizor HD)
- Adapter obsługuje produkty Mac, w tym MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini oraz Mac Pro
- Nie jest wymagane instalowanie oprogramowania ani sterowników
- Kompatybilny z DisplayPort 1.2a

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x wtyk Mini DisplayPort (biały) |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDB-15 (niebieskie) |
| Wideo | |
| Maks. zegara pikseli | 165 MHz |
| Maks. rozdzielczość | Do 1920 x 1200 |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 50 ºC |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60 ºC |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Plastik |
| Masa | 0.04 kg ( 0.09 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 20.00 x 4.30 x 2.01 cm (7.87 x 1.69 x 0.79 in.) |
| Partia w opakowaniu | 40 szt. |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
vc920_960_980_converter_ss_en.pdf (772.7 KB)Skrócona instrukcja obsługi
vc920-vc980-converter-qsg-bsmi.pdf (246.07 KB)Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
