Konwerter 4K HDMI/DVI do HDMI z funkcją wyodrębniania dźwięku
VC881
- Łatwy wybór trybu za pomocą przycisku
• HDMI do HDMI
• DVI na HDMI
• Audio Return Channel (ARC) - Najwyższa jakość wideo:
• HDMI: do 4K (3840 x 2160 @ 30Hz)
• DVI: do 1920 x 1200 - Strumień audio HDMI można wyodrębnić i konwertować na sygnał audio stereo S/PDIF, koncentryczny lub RCA
- Wszystkie Funkcje




W pełni wciągający dźwięk
Wydajny VC881 umożliwia bezproblemowe osadzenie oddzielnego źródła dźwięku w treści wideo, tworząc w pełni wciągające wrażenia multimedialne, które zwiększają efektywność prezentacji w zastosowaniach szkoleniowych i edukacyjnych.

Kontakt
Uzyskaj wycenę tego produktu lub skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. sprzedaży
De-embedding audio dla lepszego dźwięku
Funkcja de-embeddingu audio w VC881 może przynieść znaczne korzyści restauracjom i np. kinom domowym, wyodrębniając wysokiej jakości dźwięk ze źródła wejściowego HDMI i wysyłając go do wzmacniacza lub głośnika, umożliwiając wciągające i przyjemne wrażenia dźwiękowe.


Bezproblemowa konfiguracja
Funkcja kanału zwrotnego audio (ARC) eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych kabli audio i upraszcza konfigurację dźwięku, umożliwiając bezpośrednie przesyłanie dźwięku bez żadnych kłopotów z telewizora do głośników lub wzmacniacza.
Porozmawiaj z naszymi ekspertami
Jeśli wolisz, aby ATEN skontaktował się z Tobą, wypełnij formularz, a przedstawiciel ATEN wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Zawartość opakowania
- 1x konwerter VC881 4K HDMI/DVI do HDMI
- 1x zasilacz
- 1x instrukcja
ATEN VC881 to wysokiej jakości konwerter HDMI / DVI na HDMI z funkcją wyodrębniania (de-embedding) dźwięku. Wprowadź sygnał DVI, a konwerter przekształci go na sygnał HDMI lub wprowadź sygnał HDMI , a konwerter wyodrębni sygnał audio HDMI. Zaawansowana obsługa wideo zapewnia lepiej zdefiniowane połączenie z rozdzielczością wideo do 4K i zgodnością z HDCP 1.4.
VC881 oferuje elastyczność w zakresie obsługi konwersji sygnału (DVI na HDMI) i wyodrębniania dźwięku HDMI. W przypadku funkcji wyodrębniania HDMI audio, VC881 dzieli dźwięk z obrazu HDMI i konwertuje go na sygnał S/PDIF, koncentryczny lub stereo audio, aby obsługiwał system audio oddzielony od wyświetlacza. Pozwala to na kontynuację wyświetlania wideo HDMI podczas wyświetlania dźwięku w systemie audio w pobliżu źródła HDMI. Ponadto VC881 obsługuje ARC, aby uprościć ustawienie, eliminując potrzebę osobnego połączenia audio S/PDIF.
Kompaktowa obudowa i możliwość demontażu dźwięku sprawiają, że VC881 jest idealny do barów, stacji transportu publicznego i kina domowego.
- Łatwy wybór trybu za pomocą przycisku
• HDMI do HDMI
• DVI na HDMI
• Audio Return Channel (ARC) - HDMI 1.4 (3D, Deep Color, 4K); zgodność z HDCP 1.4
- Najwyższa jakość wideo:
• HDMI: do 4K (3840 x 2160 @ 30Hz)
• DVI: do 1920 x 1200 - Strumień audio HDMI można wyodrębnić i konwertować na sygnał audio stereo S/PDIF, koncentryczny lub RCA
- Wskaźnik LED stanu zasilania
- Możliwość aktualizacji oprogramowania układowego
- W całości metalowa obudowa

| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) z ARC |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | 3m |
| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) 1 x gniazdo DVI-D (białe) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | HDMI: 3m DVI: 1,8m |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 10.2 Gb/s (3.4 Gb/s na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 340 MHz |
| Zgodność | HDMI 1.4 (3D, Deep Color) HDCP 1.4 |
| Maks. rozdzielczość | HDMI 3840 X 2160@30HZ DVI 1920 x 1200 |
| Audio | |
| Wyjście | Optyczne: 1 x Toslink (czarne) Współosiowe: 1 x gniazdo RCA (cinch) (pomarańczowe) Stereo: 2 x gniazdo RCA (cinch) (białe / czerwone) |
| Wejście | Stereo: 1 x gniazdo mini jack 3.5mm (zielone) |
| Przełączniki | |
| Wybór trybu | Przełącznk hebelkowy x 1 (HDMI Audio Out - ON/OFF) Przełącznik hebelkowy x 1 (Audio Out Channel - AUTO/CH 5.1/CH 2) Przycisk x 1 (Audio Function Selection) 1. HDMI to HDMI 2. DVI to HDMI 3. ARC(Audio Return Channel) |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC Jack, 5V, z blokadą |
| Aktualizacja oprogramowania układowego | 1 x gniazdo 3.5mm jack (aktualizacja firmware) |
| Pobór mocy | DC5V:1.767W:8BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 40 ºC |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60 ºC |
| Wilgotność | 0 - 80% RH, bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.47 kg ( 1.04 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 20.20 x 8.49 x 2.50 cm (7.95 x 3.34 x 0.98 in.) |
| Partia w opakowaniu | 20 sztuk |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
vc881_converter_ds_en.pdf (1.18 MB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| vc881_um_w_2020-12-16.pdf (1.19 MB) | 2020-12-16 |
Skrócona instrukcja obsługi
vc881_converter_qsg.pdf (4.71 MB)Rysunek CAD
VC881-ASM-V01_WEB.pdf (46.82 KB)Oprogramowanie układowe
| Opis | Wer. | Data wydania | Nazwa pliku |
| Firmware Upgrade | v1.1.103 | 2021-12-30 | vc881_v1.1.103.zip |
Uwaga : W przypadku zapytań dotyczących wersji oprogramowania układowego starszych niż 3 lata, prosimy o kontakt z zespołem pomocy technicznej .
Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
