Konwerter HDMI na VGA/Audio ze skalerem
VC812
- Konwersja sygnałów HDMI na sygnał wyjściowy VGA
- Obsługuje analogowy/cyfrowy sygnał audio
- Bardzo wysoka jakość grafiki – rozdzielczość do 1080p; 1920 x 1200
- Skaler – wysokiej klasy konwerter sygnałów wideo z mechanizmem skalującym sygnały wejściowe video o różnych rozdzielczościach do rozdzielczości natywnej wyświetlacza i dobiera rozmiar wyświetlanego obrazu celem zapewnienia najwyższej wygody przy odbiorze
- Wszystkie Funkcje

Konwerter VC812 sygnałów HDMI na VGA ze skalerem zapewnia łatwe i wygodne przekształcanie wejściowych sygnałów HDMI na analogowy sygnał wideo (VGA). Model VC812 wyposażono w wydajny skaler, który konwertuje rozdzielczość obrazu w celu zapewnienia jego najlepszej jakości.
Konwerter VC812 można obsługiwać za pośrednictwem wbudowanego menu ekranowego (OSD), którym można sterować za pomocą przycisków dostępnych na przednim panelu.
Zawartość opakowania
- 1x konwerter VC812 sygnałów HDMI na VGA ze skalerem
- 1x zasilacz
- 1x płyta CD z oprogramowaniem
- 1x skrócona instrukcja obsługi
- Konwersja sygnałów HDMI na sygnał wyjściowy VGA
- Obsługuje analogowy/cyfrowy sygnał audio
- Bardzo wysoka jakość grafiki – rozdzielczość do 1080p; 1920 x 1200
- Wbudowana wysokowydajna funkcja skalowania zapewniająca najwyższą jakość obrazu
- Skaler – wysokiej klasy konwerter sygnałów wideo z mechanizmem skalującym sygnały wejściowe wideo o różnych rozdzielczościach do rozdzielczości natywnej wyświetlacza i dobiera rozmiar wyświetlanego obrazu celem zapewnienia najwyższej wygody przy odbiorze
- Usunięcie przeplotu 3D - dzięki obróbce i skanowaniu wyświetlany obraz jest wyraźniejszy i lepszy jakościowo
- Zaawansowana funkcja usuwania przeplotu zapewniająca płynne odtwarzanie wideo
- Wbudowane menu ekranowe (OSD) do konfigurowania ustawień obrazu i ustawień systemowych
- Zintegrowany zaawansowany mechanizm redukcji szumów obrazu
- Wbudowana funkcja przetwarzania kolorów nowej generacji – automatyczna regulacja i polepszenie jakości i kolorów obrazu
- Automatyczne wykrywanie sygnałów wejściowych wideo
- Wskaźnik LED stanu zasilania i urządzenia źródłowego
- Nie jest wymagane oprogramowanie – brak problemów z kompatybilnością oraz instalacją
Uwaga: Urządzenie VC812 nie wspiera HDCP

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDB-15 (czarny) |
| Impedancja | 75 Ω |
| Wideo | |
| Maks. zegara pikseli | 165 MHz |
| Maks. rozdzielczość | Do 1920 x 1200 |
| Rozdzielczości skalowania | 480p; 480i; 576p; 576i; 800 x 600; 1024 x 768; 1280 x 720; 1280 x 1024; 1360 x 768; 1440 x 900; 1400 x 1050; 1600 x 1200; 1680 x 1050; 1080i; 1080p; 1920 x 1200 |
| Audio | |
| Wyjście | Analogowe: 1 x gniazdo stereo typu mini jack (czarne) Cyfrowe: 1 x RCA (żółte) |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC |
| Pobór mocy | DC5V:2.125WBTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 40 ºC |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60 ºC |
| Wilgotność | 20 - 90% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.29 kg ( 0.64 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 11.00 x 8.30 x 2.80 cm (4.33 x 3.27 x 1.1 in.) |
| Partia w opakowaniu | 5 szt. |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
vc812_converter_ss_en.pdf (763.31 KB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| vc812_um_w_2023-03-20.pdf (1.25 MB) | 2023-03-20 |
Skrócona instrukcja obsługi
VC812-HDMI-to-VGA-&-Audio-Scaler-Converter-qsg.pdf (2.84 MB)Rysunek CAD
VC812-ASM-V01_WEB.pdf (24.02 KB)Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
- Transmisja na odległość
- Przełączniki KVM Desktop
- Przełączniki KVM Rack
- Przełączniki KVM kablowe
- AV over IP
- Ekstendery KVM
- Konwertery wideo
- Audio / Video Connectivity
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
